reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Bbakania-ja sama tez mam problem z kremami do twarzy,od dawna nie moge sobie dobrac zadnego:-(
Daruunia-jestem w szoku ile kg zrzucilas.rzeczywiscie,nie bylo po Tobie widac 98kg w ciazy!
Asiowo-nie jestem lekarzem,ale widzialam tu kilka kobiet z brzuszkiem na rowerach.Mysle,ze jesli masz watpliwosci,to poczekaj do wizyty u gina i zapytaj go czy nie widzi przeciwwskazan:-)Ale ja pamietam,ze mi wolno bylo prawie wszystkie formy sportu,byle nie zbyt forsowne.
 
reklama
Daruunia jestem w szoku czytając ile kg zrzuciłaś. Swoją drogą nigdy bym noe powiedziała, że w ciży tyle ważyłaś. Szacuneczek dla Ciebie. Gratuluję wytrwałości i sukcesu:tak::tak::tak:

Asiowo ja bym poczekała do wizyty u lekarza.
 
Darunia Ty to masz samozaparcie :szok:
mi dietka słabo idzie, ale i tak nie jest drastyczna, bo ciągle karmię :sorry2: dziś zamówiłam sobie lekcje tańca brzucha, ponoc przyjemne i szybko widac efekty :zawstydzona/y: i chyba zacznę biegać... dieta to za mało, żeby osiągnąć cel ;-)
 
Dzięki dziewczyny ;-) a teraz jak doszłam do siebie to nie cwiczę codziennie no i dietkę też sobie odpusciłam... ale ja zobaczę że waga znów leci do przodu to znowu zacznę wszystko, żeby utrzymac to nad czym tak ciężko pracowałam :-p;-)
 
mata-kow zdopingowała mnie wczoraj do wzięcia się za siebie i tym oto sposobem jak już wczoraj maciuś spał, i mąż jak też kimnął przed tv to ja hops i na rowerek :tak: dzisiaj jak mały miał drzemke w południe to ja to samo :tak: i wieczorkiem też mam zamiar trochę się powysilać :tak: mam nadzieję że nie skończy się na kilkudniowym słomianym zapale :tak: 3majcie kciuki!! :-) swoją drogą daruunia też mnie zdopingowała.. no bo nie oszukujmy się.. 40 kg mniej tosz to niesamowite jakieś ;-)
 
Darunia lasencjo, niezła różnica 40 kg.:tak::szok:
Mi cały czas zostały te moje 3 kg na plusie i jakoś zejść nie chcą. Ale stwierdziłam, że dopóki karmię, to sie nie odchudzam. Co prawda jak skończę to pewnie tez nie będę, bo ja za bardzo lubię jeść. :-p:zawstydzona/y:
 
Muszę się Wam pochwalić bo aż mi się micha cieszy :-D Stanęłam dziś na wagę...
Zeszło ze mnie do tej pory 7kg :tak: jeszcze 3kg i będę jak sprzed ciąży :-D
Trzymajcie nadal kciuki :-)
 
reklama
Do góry