reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Marlenka na zaschnięty tusz to nic nie poradzę,
bo nawet jak się jakos podratuje to i tak po pewnym
czasie się skruszy i efekt fatalny.:eek:
Ja używam obecnie dwóch L'oreal Telescopic i Revlon Beyond Natural,
oba są dość podobne, bardzo ładnie rozdzielają i wydłżają rzęsy, są
delikatne i naturalne.
Często też sięgam po Astora 3 style - są tam dwie szczoteczki jedna pogrubiająca, druga wydłużająca razem dają mocny efekt:-)!
Balsam to Garnier do suchej skóry, albo Noutrogena:happy:
 
reklama
Dzisiaj dodalam kilka kropel goracej wody do tuszu jak radzila Kasia i ozyl:-pw tym tygodniu kupie juz nowy,a i do wody tez go wrzuce jutro:cool2:

Mejdia dziekuje za rady i propozycje dotyczace tuszu,ja tez zastanawiam sie nad telescopic,tylko w sklepie wiedzialam serbrny i czarny(opakowanie)zastanawiam sie,ktory lepszy???
 
Marlenko przyznam ze mam teraz ten czarny telescopic, a wczesniej srebrny a jeszcze wczesniej złoty. Jak dla mnie srebrny najlepszy. Szzczoteczka w czarnym jest za bardzo gietka a w srebrym stabilna i rzesy są boskie po nim.
 
A ja używam teraz z Loreal beauty tubes- czy jakoś tak, on jest dwu stronny- najpier na biało, a potem na czarno się maluje, rzęsy wyglądają bosko- długie i ładnie oddzielone, a najlepszy jest pod tym względem, że jak się go zmywa to nie rozmazuje się w ogóle! Schodzą taki tubki z rzęs- rewelacja jak dla mnie ;-)
 
reklama
Do góry