reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powtarzające się ciąże biochemiczne

  • Starter tematu użytkownik 214170
  • Rozpoczęty
U

użytkownik 214170

Gość
Hej. Już nie wiem o co chodzi...gdzie szukać problemu. Przechodzę 4 ciążę biochemiczną.

Biochem 2020
Ciąża donoszona miesiac pozniej
BIochem 2021
Biochem 2022 (heparyna)
Biochem 2023 (heparyna, acard, encorton, accofil)

Wyszły mi wysokie nk, mutacja pai i brak kirów implantacyjnych a więc wkroczylo leczenie tymczasem przyrosty bety były jeszcze mniejsze niż w ciążach poprzednich. Już mi ręce opadają.
Miał ktoś taką sytuację? Co robić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A cukier ? Krzywa cukrowa i insulinowa ? Jestem po trzech poronieniach ( też obstawiona lekami...) dopiero jak zrobiłam to badanie wyszła hiperglikemia reaktywna - dostałam metforminie 2 tys dawkę ... I aktualnie w 31 tyg... Ciąża bez atrakcji... Może to jakiś kierunek i dla Ciebie ?
 
reklama
A cukier ? Krzywa cukrowa i insulinowa ? Jestem po trzech poronieniach ( też obstawiona lekami...) dopiero jak zrobiłam to badanie wyszła hiperglikemia reaktywna - dostałam metforminie 2 tys dawkę ... I aktualnie w 31 tyg... Ciąża bez atrakcji... Może to jakiś kierunek i dla Ciebie ?
Badane. Mam diete i biore metformine od roku.
 
Do góry