reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

Czesc Dziewczyny To ja tez dopisuje sie do was .Mam na imie Agnieszka ,mam 28 lat ,jestem tutaj w Angli 1rok i 7 miesiecy .Moj maz Slawek przyjechal tu w czerwcu 2005 r. to bedzie juz ponad 2 lata .Mamy synka, Kamilek skonczyl 28 wrzesnia 3 latka ,mieszkamy razem z moim tata ,jest tu takze moja siostra i jej chlopak takze prawie cala rodzinka ,zostala tylko w Polsce moja mama z bratem ,na razie mieszka sama z bratem ,moj tata moze wroci za 2 lata ,bo nie wiem ile tu jeszcze wytrzyma ,tez mu to nie pasuje ze mama musi na razie mieszkac sama z bratem w duzym domu ale narazie musi tak byc.
Pochodze z malego miasta Byczyna woj.opolskie.Obecnie tutaj nie pracuje ,slabo mowie po angielsku ale ucze sie i mam zajecie bo jestem konsultantka Avonu i ciesze sie z tego bo mam naprawde teraz duzo klientek i poznalam tez fajna kolezanke ktora jest fryzjerka.A mieszkam w malym miescie i to mi odpowiada Wellingborough ,a moje zainteresowania to moja pasja , taniec ,tanie ,taniec i muzyka to moja milosc ,kiedys tanczylam w zespole tanecznym 6 lat i bardzo mi tego brakuje ,ale mam cos w zanadrzu ze tak powiem ,pozniej wam napisze o co mi chodzi ...
A jak narazie siedze w domu ,chodze z moim synkiem do przedszkola na razie z nim ,musi sie najpierw przyzwyczaic zeby sam zostal ,za tydzien sie przeprowadzamy do nowego ,wiekszego mieszkanka z ogrodkiem,w zasadzie to bedzie nasze bo je kupujemy i nie chcemy juz wynajmowac bo zamierzamy zostac tutaj w Angli na bardzo dlugo ,tu nam sie dobrze zyje ,szkoda ze tak nie jest w Polsce moze kiedys bedzie lepiej ale to musialo by sie duzo zmienic w Polsce .
To narazie tyle co napisalam o sobie ,Pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
Witam wszystkich! Rejestruje sie z polecenia mojej starej psiapsiolki z Warszawy. Pochodze rowniez z Warszawy ale mieszkam w Londynie juz 9-ty rok. Skonczylam tu studia prawnicze i teral pracuje w zawodzie w kancelarii w City. Lubie: swoja prace, londynskie restauracje, przejazdzki konne po Hyde Parku, weekendy nad morzem, powroty do Warszawy i ciekawe strony dla mlodych mam!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie ze Wszystkimi
To sie przedstawie

Mam na imie Karolina, lat 25, pochodze z Puław, mąż z Wrocławia, od 9 miesięcy mieszkam w UK w Chafford Hundred

Moja córa urodzona 20.09.2005 we Wrocławiu
ma na imie Julka
Ja na razie nie pracuje, siedze z Mała w domu, ale w najbliższym czasie planuje to zmienic :happy:
Chciała bym bardzo zeby moja córa od stycznia poszła do przedszkola, dlatego na wszelakie sposoby staram sie nauczyc Ją mówić troche po angielsku, zeby chociaż a minimalnym stopniu mogła sie komunikowac... moze znacie jakies sposoby na to :sorry2::confused:

Pozdrawiam
 
Witaj luleczka:-)
pochodzisz z moich okolic(jestem z poniatowej),a do Thurrock jezdze czasami na zakupy;-)
pozdrawiam ciebie i Juleczke:tak:
 
Witam,
nazywam się Ania i jestem świeżo upieczona mamą z Herts :-) W Anglii juz ponad 4 lata, oryginalnie z Wrocławia. :tak:
 
reklama
Do góry