reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

GOSKA-witaj,ja jestam Alicja mieszkam w LOndynie od 2 lat,mam synka 2 latka skonczyl,Olek ma na imie.co porabiasz na codzien?
 
reklama
Witam dziewczynki! :) Ja jestem Ewelina, mieszkam w Londynie od roku. Mam 5 letnia corke Julke i obecnie spodziewam sie nastepnego potomka. Pozdrawiam :-)
 
witajcie "wyspowe mamy". Mam na imie basia , 29 lat mieszkalm w UK od 4 lat. jestem szczesliwa mama prawie 3 letniej alicji. Mieszkam w dunstable z moim chlopakiem :))
pracuje wieczorami w restauracji i to oprocz ineternetu jest moja aktualna rozrywka :)))
lubie dobra muzyka i podroze :)))
milo mi tu z wami klikac
 
ojej wlasnie wcielo mi posta wiec jeszcze raz :))
mam na imie basia 29 lat od 4 lat mieszkamw UK . jestem szczesliwa mama prawie 3 letniej alicji. Mieszkam w dunstable ze swoim chlopakiem. wieczorami pracuje w restauracji i to oprocz internetu moja aktualan rozrywka. Lubie dobra muzyke i podroze , filmy rowniez.
pozdrwiam wszystkie "wyspowe mamusie "
 
Witam!!Mam na imie Ola ,lat 24, i jestem wUK od listopada 2008 wiec krotko:)Urodziłam sie w Warszawie,a mieszkam w Nakle k. Bydgoszczy.Jestem szczesliwa żona od 5 lat i mama od 3,5.Mam coreczke o imieniu Agnieszka.Nie pracuje obecnie.Moje zainteresowania to czytanie książek i gotowanie.A moje okno na świat to właśnie internet.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
No to ja tez sie dopisuje do listy,mam na imie Alicja,ma 25 lat,w Londynie mieszkam juz 2 lata od 2 sierpnia 2007,moj Olek mial 3 misiace jak tu przyjechalismy,mialam tu brata takze mielismy zaplecze i zalatwiaona prace...narazie nie palnujemy powrotu do ojczyzny,brak perspektyw...na codzien zajmuje sie synkiem i planuje od pazdziernika isc do szkoly,podszkolic jezyk,potem moze jakies kursy,i jak Olek ruszy do przedzkola to ja na podboj londynu a raczej pracy mam nadzieje:tak:pozdrawiam wszystkie mamusie z UK..
 
reklama
witam kobitki to i ja dopisze sie mamna imie Anita jestem z Bydgoszczy
obecnie mieszkamy w anglii juz od dwoch lat najpierw przyjechal tumoj maz pozniej ja dolaczylam do niego po 2 mieisacach z dziecmi narazie nie myslimy o powrocie choc wiadomo ze sie teskni ale najwazniejsze ze my jako rodzina jestesmy razem tylko zal mi moich chlopakow jak tesknia za dziadkami
mam dwojke dzieci w wieku 5 i 4 lat
pozdrawiam
 
Do góry