reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Cześć! Mam na imię Lidka.
Mieszkam w Brzesku.To moja pierwsza ciąża - zupełnie niespodziewana:-) Jestem mężatką - 5 miesięcy po ślubie.
Według ginekologa Maleństwo ma się urodzić 28.08.08 ale moje obliczenia wskazują na tydzień wcześniej:tak: Ale przecież i tak Samo zdecyduje kiedy przyjść na świat:-)
Pozdrawiam wszystkie sierpniowe Mamusie!!!
 
reklama
Witam:)
Mam na imię Ania:-)
Moja fasoleczka(jak i Wasze) jest jeszcze dosyć mała, Termin porodu w przybliżonym terminie to 2.08.2008 r.
Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim, jeszcze mężatką nie jestem, natomiast zaręczona jestem od kwietnia 2004 r:happy2:
Pozdrawiam wszystkich gorąco;-)
 
no to i tutaj sie przedstawie:)
mam29 lat, jestem mezatka od ponad 4 lat, mieszkamy w stolicy Wielkopolski.
O nasza dzidzie staralismy sie 1,5 roku - w miedzyczasie zmienilam lekarza,ktory okazal sie bardzo dobrym specjalista i dzieki jego leczeniu udalo sie i jestesmy w ciazy:) mam za soba jedno poronienie w kwietniu 2006.
Przybliżony termin porodu: 10.08.2008
 
czesc dziewczynki, tyle z was juz wie ze w ciazy ? :szok:

niezle niezle, ja dopiero przedwczoraj sie przetestowalam, witam was serdecznie, bede was odwiedzac :tak:

mam 31 lat w kwietniu, coreczke prawie 9cio miesieczna i aspiracje na chlopczyka :cool2:

jestem poza krajem od 2 lat, na wakacje wprowadzam sie na dluzej do Geteborga i tam ma sie narodzic moje oczekiwane cudo :happy2: 28 sierpnia 2008

mezatka
 
:-)Cześć!!! Mam przyjemność do Was dołączyć, termin mam na 23 sierpnia 2008. Jak na razie byłam u dwóch lekarzy ale żaden mi nie odpowiada ( trafiłam do dwóch starszych pań, z którymi jakoś rozmowa mi się nie kleiła) . Może któraś z Was ma dobrego i sprawdzonego lekarza z Warszawy. Chciałabym zrobić test PAPP-A więc zalezało mi na przychodni państwowej i chyba tylko tacy lekarze tam przyjmują.
Pozdrawiam.:confused:
 
reklama
Witam serdecznie, chciałabym do Was dołączyć, termin mam wg OM na 1 sierpnia. Mam na imię Monika, 33 lata, mąż jeden ;-) od prawie 6 lat, mieszkam w Zabrzu. Jeżeli chodzi o tą dzidzię to nie staraliśmy się, niespodziewanie do nas zapukała z czego bardzo się cieszymy, pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie
 
Do góry