reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

hej!
mam na imię Irma (34lat) mieszkam we Wrocławiu, mam dwuletnią córeczkę Izabelkę, męża Grześka i burego kota o imieniu Figo. termin porodu mam na 2 kwietnia, ale zapisałam się też do marcówek , bo to w sumie tak na pograniczu. Coć z pierwszą ciążą termin miałam na 20 czerwca ale Iza była niecierpliwa i urodziła się 2 :-D ciekawe jak teraz będzie:-D
 
reklama
to czas na mnie :)

jestem Magda z Warszawy, i niedługo skończę 28 lat. Do tej pory miałam jedną miłość, czyli mojego Łukasza, którego znam od 4 lat, a od roku jest moim M. Ale od niedawna mamy naszą maleńką wspólną Fasolke do kochania, która ma przyjść na świat 19 kwietnia. Śmiejemy się, że to nasz mały Góral, bo najprawdopodobniej został poczęty jak bylismy w Zakopanem na urlopie.Obecnie odpoczywam w domu po drobnych kłopotach zdrowotnych, ale mam nadzieję że będę mogła jeszcze trochę popracować - jestem nauczycielką muzyki w szkole podstawowej.
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam mocno kciuki za nasze Fasolki!!!
 
cześć wszystkie przyszłe mamusie!!!
Mam na imię Justyna jestem z Inowrocławia. Jestem mamą 2 letniej Juleczki a teraz jestem już w 9 tyg ciąży i spodziewamy się maleństwa na 17 kwietnia 2009 r. Mam nadzieję i wierzę że wszystko będzie dobrze bo jak na razie zdrówko mi nie dopisuje zdarzają się lekkie plamienia . Zauważyłam że nie powinnam nic robić tylko jak najwięcej wypoczywać ale gdy ma się już jedno dzieciątko czy jest to możliwe??? Lekarz mówi że nie ma żadnego zagrożenia więc jestem dobrych myśli
pozrdawiam was kwietniowe mamuśki....
 
Witam Wszystkie szczęśliwe kwietnióweczki!!!
Mam na imię Asia i 27 latek, z mężem (rówieśnikiem) mieszkamy na śląsku niedaleko Rybnika (dokładnie w Rydułtowach) razem z naszym psiakiem. Jesteśmy ze sobą 9 lat, a po ślubie już 2 (ale ten czas leci):-D Jest to nasza pierwsza ciąża i mamy nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdrowionka!!!:-)
Witaj! Ja też jestem z Rybnika :-)

Witam wszystkie nowe mamuśki!
 
Hej Wszystkim Mamuska:)


Ja jestem w 10 tygodniu ciazy , a termin mam na hmmmm 30.03 lub 3.04.2009 zapisalam sie do kwietniowek bo moja pierwsza pociecha (ma teraz 18 mcy) przyszla 8 dni po terminie;)
Justyna-sala1 ja rowniez jestem z Inowroclawia a raczej byla Inowroclawianka bo obecnie mieszkam w niemczych ale cala moja rodzina mieszka w Inie wiec jesli tylko mam okazje lece do pl do Ina.


pozdrawiam was wszystkie goraco i dobrego samopoczucia zycze:)
 
Witam wszystkie mamusie :-)

Mam na imię Natalia jestem ze Szczecina (25 lat).
To nasze pierwsze maleństwo (Moje i mojego męża).
Wg USG jestem w 8 tyg i termin porodu na 15 kwietnia :-)
 
Witam wszystkie panie.
Ale się nas nazbierało.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z Mazur ,ja pochodzę z okolic Gizycka a wyladowałam pod Warszawą. Od dwóch lat jestem szczęsliwą mężatką a od roku i pięciu miesięcy szczęśliwą mamą, a 2 kwietnia 2009 ma przyjśc na świat nowy członek rodziny.
 
Hey Dziewczyny!!! Mam na imie Kasia, mam 22 lata, mieszkam z moim przyszlym mezem Grzesiem , od 6 tygodni nosze pod Serduszkiem mala Istotke, to moja druga ciaza, pierwszego Aniolka stracilam niestety juz w 3 tygodniu, ale teraz bedzie dobrze!!!pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam przyszłe Mamusie :) Mam na imię Gosia, mam 24 lata. Mieszkam razem z moim mężem, Wojtkiem (lat 33), w Gorzowie Wlkp. Jesteśmy w 11 tc, w środę mamy dokładne USG więc może dowiemy się czegoś więcej. Według obliczeń lekarzy mam termin na 01.04.2009 (a może to żart ;P). To nasza pierwsza ciąża, więc narazie dowiadujemy się coraz więcej o sobie i czekamy aż Maleństwo zechce się z nami zapoznać przez kopanie :-). Dzidzia jest moim prezentem imieninowym. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie.
 
reklama
Witam i ja:) Mam na imie Iwona i 27 latek, mój mąż 33. Mamy superową 4-ro letnią córkę Ole, mieszkamy pod Warszawą. Od pół roku staraliśmy się o powiększenie rodzinki, nasza córka domagała się siostry...;) No i wkońcu się udało, termin będe miec coś koło 23 kwietnia, ale to jeszcze nie potwierdzone, do swojej gin wybieram się w czwartek i troszke się boję. Pozdrawiam
 
Do góry