reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Witam:-)
Mam na imię Ola. Mam 32 latka. Jestem mężatką i mam 3-letniego synka. Mieszkamy pod Poznaniem.
To moja druga ciąża i mam nadzieję, że tym razem będzie dziewczynka:-)
Ciążę prowadzi ten sam doktorek co za pierwszym razem, więc juz mam wyrobione dobre zdanie i zufanie.
To by było tyle - tak w skrócie.
 
reklama
to teraz ja. mam na imię Sylwia, mam 30 lat (w swoje 30 urodziny dostałam cudny prezent bo byłam na usg :-)), mąż Tomek dwa lata starszy,. Jesteśmy 5,5 roku po ślubie, mamy w domku Trzylatka Krzysia - od września przedszkolaka (koniec Niani - kasa w kieszeni :-D). Mieszkamy sobie we Wrocławiu, od urodzenia Krzysia w nowym mieszkanku (poprzednio wynajmowaliśmy w kamienicy - 3 piętro makabra, teraz mam parter z ogródkiem:-)). Jestem chemikiem, pracuje w Laboratorium ale teraz trochę mniej przy odczynnikach groźnych. Buziaki!
 
Teraz ja... :-)
Mam na imię Magda, lat 32, od prawie dwóch lat zaobrączkowana. Z moim M jesteśmy razem blisko sześć lat i mieszkamy w Niemczech. Mamy dużego, czarnego i kudłatego psa.
Jakiś czas temu podjeliśmy decyzję, że teraz jest dla nas najlepszy czas na powiększenie rodziny. Po zrobieniu kompletu badań, dostaliśmy zielone światło...:tak: No i po trzech miesiącach starań zobaczyłam dwie kreski na teście. :-)
To moja pierwsza ciąża i jak wszystko pójdzie dobrze to w kwietniu zostanę mamą. Po cichu oboje liczymy na dziewczynkę i mamy na nią 50% szans. :-D
 
Witam,
Mam na imię Joanna, lat 29, od prawie dwóch lat zaobrączkowana. Mieszkamy w Warszawie. Jest to moja pierwsza ciąża, nie ukrywam, że jest ona dla nas miłą niespodzianką....
 
Cześć!!!
Mam na imię Daga i jestem z Bydgoszczy. Mam 24 lata i na co dzień studiuje medycynę. 03.08 obchodziłam pierwsza rocznice ślubu. Termin porodu mam na 16 kwietnia i jest to nasze pierwsze dziecko.

Pozdrawiam wszystkich gorąco

Daga
 
Jak super ze jest ktos z śląska:)
ja mam na imie Magda i mam 25(już)latek, moj najukochanszy maz Grzegorz jest 3 miesiace(tylko)młodszy..mieszkamy w domku z ogrodkiem i slicznym pieskiem w Bedzinie.....to nasza 3 ciaza-2 poronione:( ale teraz wierzymy ze aniolek do nas wrocil..jestem w 9 tyg ciazy, pracuje w przedszkolu, a maz jako inzynier w zagraniczej firmie....jesli urodzi nam sie synek bedzie Piotrus, a jak coreczka to Agnieszka. 1.09 obchodzilismy 1 rocznice slubu..
 
Witam Wszystkie szczęśliwe kwietnióweczki!!!
Mam na imię Asia i 27 latek, z mężem (rówieśnikiem) mieszkamy na śląsku niedaleko Rybnika (dokładnie w Rydułtowach) razem z naszym psiakiem. Jesteśmy ze sobą 9 lat, a po ślubie już 2 (ale ten czas leci):-D Jest to nasza pierwsza ciąża i mamy nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdrowionka!!!:-)
 
Ja sie rowniez przedstawie.
Mam na imie Ewa i w tym roku koncze 31 lat. Moje malzenstwo jednak nie trwalo dlugo:happy: a owocem wielkiej milosci jest 6,5 roczna Natka. Eks-maz jest bardzo dobrym i kochajacym ojcem co ulatwia wspolne wychowywanie dziecka nie pod wspolnym dachem. Od dwoch lat jestem w nowym zwiazku i dokladnie dzis mamy rocznice. No i w kwietniu spodziewamy sie naszego potomka. Od dwoch lat nie pracuje, choc zawsze jest cos do roboty.:tak:
 
reklama
Do góry