reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

witam wszystkie wrześniowe mamusie :)!!!

Mam na imię Karolina i mieszkam w znanym nadmorskim mieście a mianowicie w Gdyni.

Właśnie wczoraj dowiedzieliśmy się z moim K ze zamiast jednego groszka są dwa więc na razie ciągle jesteśmy w :szok: ale takim pozytywnym :)
Szczęścia zdwojona moc :-D

pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie wrześniowe mamusie :)!!!

Mam na imię Karolina i mieszkam w znanym nadmorskim mieście a mianowicie w Gdyni.

Właśnie wczoraj dowiedzieliśmy się z moim K ze zamiast jednego groszka są dwa więc na razie ciągle jesteśmy w :szok: ale takim pozytywnym :)
Szczęścia zdwojona moc :-D

pozdrawiamy

Gratulacje :):-):-)
 
witam wszystkie wrześniowe mamusie :)!!!

Mam na imię Karolina i mieszkam w znanym nadmorskim mieście a mianowicie w Gdyni.

Właśnie wczoraj dowiedzieliśmy się z moim K ze zamiast jednego groszka są dwa więc na razie ciągle jesteśmy w :szok: ale takim pozytywnym :)
Szczęścia zdwojona moc :-D

pozdrawiamy

Wow!!!!Gratulacje i powodzenia życzę:tak:
 
Hej dziewczyny!

Nazywam się Karolina (rocznik 1981, grudzien). Wczoraj robiliśmy test i okazał się pozytywny! co nas bardzo cieszy:-) , bo pragnęliśmy dzidziusia. Z moich obliczeń wynika koniec sierpnia lub wrzesień, ale muszę się jeszcze upewnić etc.
Z wykształcenia jestem germanistko-logistykiem (młodszy manager logistyki), ale teraz chwilowo nie pracuję i chyba w najbliższym czasie nie będę nic specjalnego robic w związku z tą dobrą wiadomością.
Aktualnie jestem na etapie urządzania naszego domu i zarządzania remontem :-)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

P.S. Mieszkam w Holandii, ale przeczytałam wszystkie wpisy i nikogo nie zauważyłam z wiatrakowni. A może ktoś się jednak znajdzie?
 
reklama
Do góry