reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

To i mi wypada się przedstawić
Kornelia 26 lat
2 synków (wszystko widać na suwaczku)
męzatka prawie 7 lat z czego prawie 5 sama
Obecnie w wolnym związku
Zainteresowania: taniec, gotowanie
Zawód wyuczony: sprzedawca
Obecnie na etacie kury domowej :-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja jestem tu od paru dni i tak po trosze uzupelniam informacje o sobie i staram sie zadomowic:-)
Mam 30 lat, jestem w pierwszej, wyczekanej ciazy.
Z wyksztalcenia jestem filologiem czeskim i logopeda. Aktualnie jednak pracuje, jako kasjer lotniczy ;-) Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki :-)
 
Dorotka, jakbys wybierała sie do babci w odwiedziny to zapraszam serdecznie, ja mieszkam na wylocie z Siedlec na łuków. A do Radomia jeździmy czasamie na spacerki do "M1" :-)

moja babcia mieszka w samym centrum,na tyle co siedlce kojarze,od ul 3go maja,na ks.sciegiennego

a jak na spacerku w m1 bedziecie to zapraszam
 
Hej!!
Mam na imie Magda i zamieszukuje w Irlandii.
Mam corcie Ktora ma prawie 6 latek.
Starania o rodzenstwo dla corki trwa od czerwca2009(po drodze z poronieniem 6tydz ciazy:-(w pazdzierniku2009 samoistne poronienie pecherzyk pusty)

Fajnacka ta stronka wiec sie wpisalam do was i mam nadzieje ze tym razem bede z wrzesniowkami az do wrzesnia:-)..JAK NARAZIE NA TO WYGLADA!! POZDRAIWAM!!



 
Hejka Dziewczyny:)
Uff nie jestem jedyna przed czterdziestką ;-)
Skończyłam 38 lat jestem z Zabrza, przez 19 lat mężatka a obecnie w wolnym związku. Mam osiemnastoletniego syna , także po tylu latach przerwy spotkała mnie wielka niespodzianka i radość:cool2:
Mój partner , wkrótce mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata i nie posiada potomstwa.
Także cieszymy się ogromnie:happy2:
Z zawodu socjolożka i elektroradiolog (rtg,MRI) obecnie na L4.
Termin na 19 września :)
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie także chciałabym się przedstawic :-)

Jestem Aga, mam 23 lata , i także terminek na wrzesień- to moja pierwsza ciąża:-D

pozdrawiam serdecznie :tak:
 
Właśnie gdzieś czytałam, że wrzesień, najbardziej obfity w porody, bo efekty dają świąteczno- sylwestrowe przytulańce;) hihihi
witamy, więc kolejne Mamuśki
 
reklama
Do góry