reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

reklama
Hej Wrześnióweczki,:-)
nie wytrzymałam i zrobiłam po raz trzeci test:tak: I.... są dwie kreseczki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Cudownie, wspaniale, super :D:D:D:D Czyli zafasolkowałam :-D:-D
 
Milena (jednak wolę jak się na mnie mówi ZUZIA - czylli tak jak moje Kochanie ma w zwyczaju :) ) jeszcze Sosnowiec a niedługo Będzin, lat niemalże 20 (we wrześniu), zaręczona w ttrakcie planowania ślubu, uczennica logistyki - później pracownica jednego z biur pewnego magazynu w Tarnowskich Górach :) . serdecznie witam wszystkie Mamusie :)
 
Hej jestem Aga,31 lat, mezatka od lat 9 a mama od 4lat, mamy coreczke a teraz drugie malenstwo w drodze. Byłam nauczycielką, ale miałam przesyt i teraz zajmuje sie tym co lubie- jestem florystką. Mieszkamy nad morzem.
Pozdrawiam wszystkie Mamusie :-)
 
Hej Dziewczyny!!!
Monika 28 lat, mężatka od 2001, synek 01.2003 i córeczka 08.2005.Wraz z mężem prowadzimy własną firmę.
Mieszkam w Wielkopolsce.
wanilia_sky mam do Ciebie 20 km :tak::-)
 
ja dopiero dotarłam na ten wątek więc też kilka słów o sobie - Olga, szczęśliwa żona młodszego o 2 lata cudownego męża:tak::tak:,pochodzę z Puław, lat 26 (jeszcze, ale juz niedługo), 1 synek - Jaś, nauczycielka matematyki (obecnie kura domowa :tak: i wcale mi to nie przeszkadza, oczywiście oprócz chwil zwątpienia), rzuciłam pracę, żeby przeprowadzić się do Siedlec, gdzie mieszkam wraz z moją rodzinką.
 
reklama
ja dopiero dotarłam na ten wątek więc też kilka słów o sobie - Olga, szczęśliwa żona młodszego o 2 lata cudownego męża:tak::tak:,pochodzę z Puław, lat 26 (jeszcze, ale juz niedługo), 1 synek - Jaś, nauczycielka matematyki (obecnie kura domowa :tak: i wcale mi to nie przeszkadza, oczywiście oprócz chwil zwątpienia), rzuciłam pracę, żeby przeprowadzić się do Siedlec, gdzie mieszkam wraz z moją rodzinką.

o jak milusio to z pulaw do radomia mamy jakies 70 km
a w siedlcach mam babcie:-)
 
Do góry