reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Pora na mnie:)

Me imię Monika- dziewczyna ratownika :)
Rocznikowo 25 lat ale że grudniowa dzeiwczyna ze mnie to lat 24 ;)
Mieszkam we Wrocławiu choc druga część mnie jest z Warszawy (praga południe)
Z mężem jesteśmy razem od 9,5 lat, męzatka 3,5 lat
To nasza pierwsza dzidzia

Pracuje w biurze rachunkowym, jestem na ostatnim semsterze studiow magisterekich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Baaartdzo bym się chciała obronić w czerwcu ale aktualna sesja idzie mi cieżko bo przez wieczna senność nie mam siły usiaść do książe :( Mam nadzieje, że jakoś uda mi sie przeslizgnąć :)

Pasje to gotowanie, nawet mam włąsnego bloga :) www.monia-w-kuchni.blogspot.com
 
reklama
:)) Teraz ja :)

Jestem Ania :) Mam 25 lat.
To jest moja pierwsza ciąża.
W czerwcu skończyłam studia na Politechnice Śląskiej.

W grudniu dostałam wymarzoną pracę.
U mnie szczęście chodzi parami. Dostałam pracę, a jak zaczęłam pracować dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Także pewnie za 3 miesiące wymarzonej pracy już nie będę miała, ale są rzeczy ważne i ważniejsze :)))

Podoba mi się Wasza pasja gotowanie :) już wiem kogo będę prosiła o rady :)))

Bazuka ślicznego masz kwiatuszka :))))

Ja uwielbiam mojego jamnika bez zęba.
Lubię pracę przy komputerze :))
Uwielbiam jeździć na desce snowboardowej. Ten sezon mnie ominie, ale w następnym już będę na stoku!:))))
 
no to i ja sie przedstawie :)
mam na imie Kamila,lat 26 to bedzie moje pierwsze dziecko, z moim T jestesmy juz 4lata, slub byc moze w nastepnym roku :) Od 3 lat mieszkam w szkocji i dobrze mi tu... moja zyciowa miloscia byly sa i beda konie :) jezdzilam konno od 10 roku zycia, niestety kregosup nie wytrzymywal i trzeba bylo zaprzestac regularnych treningow- teraz jezdze tylko wakacyjnie... ale znalazlam sobie nowa pasje nowe zajecie - sa to moje kochane psy (buldogi francuskie) na stale mieszkaja z nami dwa Hera i Joker i 23.12 przyszly na swiat ich dwie corki CoCo i Chanelle... o pracy nie bede pisac bo jej niecierpie... :p a i marzy mi sie kot sphinx (zasze uwielbialam dziwne rzeczy...)
 
Mam na imię Sylwia.
Mieszkam w Katowicach, mam 33 lata w sierpniu skończę 34.
Jak już pisałam w innym poscie mam 5 i pół letnią córeczkę, pracuję w banku.
Lubię podróżować i jeździć na rowerze.

devi fajna stronka, aż mi smaki przyszły:-)
 
Mam na imie Karolina. Pochodze ze śląska, od ponad 2 lat mieszkam w Norwegii z moim męzem :)
To będzie nasze pierwsze dzieciątko!
Z zawodu jestem fryzjerką, robie również pazurki i tym miedzy innymi się zajmuje.
Uwielbiam thrilery, komedie romantyczne i filmy kryminalne:)
Dla relaksu słucham Michaela Jacksona i roxette.
Hm.. chyba tyle ;)

Ps. Mam 24lata (w lipcu 25). ;)
 
Ostatnia edycja:
Pora na mnie:)

Mam na imię Tamara, mam 26 lat
mieszkam w Pruszkowie
mężatka od ponad dwóch lat
mam 1,5 roczną córkę :) Małgosie (wcielonego diabełka :-D )

Lubię komedie romantyczne, muzykę, jestem domatorką :-)
Jestem na urlopie wychowawczym i większość swojego czasu poświęcam Małgosi ;)
 
To czas na mnie:)

Mam na imię Agata ( na drugie Natalia stąd nick:) ). Mam 28 ( ale już niebawem, 14lutego, skończe 29). Jestem psychologiem po UW. Pracowałam w zawodzie. Teraz jestem na wychowawaczym z Natalią. Jestem z Wawy,choć najlepiej czuję się gdzieś na Mazurach,wśród łąk,jezior i cudownej ciszy:).
Moją pasją jest sport i pichcenie pysznych ,zdrowych smakowitości:). Obecnie cała rodzina jest na diecie 5 przemian,którą serdecznie polecam.
Po porodzie i podchowaniu Brzdąców zamierzam otworzyć włąsną działalość zwiazaną ze sportem,psychologią i dietetyką. Muszę tylko jeszcze studium podyplomowe z dietetyki odhaczyc:) i gotowe:).
Ale obecnie nie myślę o pracy,skupiam się tylko i wyłącznie na domu,męzu, który niestety nas opuszcza bo od marca dostał prace za granicą,Natalce i Bąbelkach w brzuszku:)...no i na mojej kochanej Megi-suczce chihuahua:) .

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę cudownych 9 miesięcy i pięknych zdrowych dzieciaczków:)
 
to ja tez sie Wam przedstawię

Mam na imie Kasia ma 36 lat mieszkam na Śląsku jestem architektem dekoratorem wnętrz. Mam kochanych chłopaków męża Jarka i synka Kubusia.
W sierpniu 2010 przeprowadzilismy sie do naszego nowego domku /wreszcie mogłam szaleć z wystrojem choc jeszcze zostało do dopieszczenia w dodatki/ i jak to każdy życzył na nowy domek nowy potomek i masz tu szcześliwy los czekamy na maleństwo:-)
A co kocham robić: uwielbiam zimowy sport narciarstwo ale w ten sezon trzeba było spasować, uwielbiam czytac książki choc czasu mi wiecznie brakuje.
 
reklama
To i ja, żeby nie być ostatnia ;-)

Mam na imię Asia, jestem z Bydgoszczy. Mam 33 lata (w czerwcu 34).
Jestem mamą 5 letniego Frania. Status żona od 6,5 roku :-D.

Z zawodu jestem księgową i taki zawód wykonuję. Może to nienormalne ale uwielbiam te swoje przepisy, papierki......
Obecnie pracuję i tak mam zamiar do końca czerwca. Jak już podchowam bombla to zamierzam wrócić na łono pracy a z racji tego, że moje miejsce zajmie ktoś inny, w końcu "wezmę" się za swój osobisty księgowy biznes.

Bardzo lubię gotować. Kocham "ambitne" kino i uwielbiam czytać....ale na to mam jak zawsze mało czasu (poza czytanie przepisów hihhii) . Jedyny sport jaki mnie pociąga i jaki "uprawiam" to pływanie.....inne nudzą mnie po sezonie :baffled:.
No i kocham koty....marzy mi się Brytyjski Kot Niebieski ale póki co syn alergik i się cykam.
 
Do góry