reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Mam na imię Agnieszka , w tym roku skończę 26 (we wrześniu 27) lat, jestem rodowitą Bydgoszczanką :-)
jest to moja pierwsza ciąża, którą planowaliśmy właśnie na koniec tego roku i nam się to udało !
skończyłam administrację i teraz pracuję jako urzędnik już ponad 3 lata :-) i mam zamiar pracować do końca marca jak się będę dobrze czuć.
z ukochanym mamy staż dwuletni - na tą chwilę zaręczeni od niecałego miesiąca.
moją wielka pasją są podróże - szczególnie cieplejsze zakątki naszej planety i dlatego na emeryturze chciałabym mieszkać na Teneryfie bo to mój taki mały raj :-p
lubię książki ale od kiedy jestem w ciąży i tak dużo śpię to oprócz książek i gazet o ciąży mam czas już tylko na nadgonienie BB :-)
kocham zwierzątka - w domu mamy 3 letnią kotkę - znalezioną i przygarniętą z ulicy jako maleństwo.
u rodziców mam za to czarna ukochaną labradorkę - jak się wyprowadzałam z domu zostawiłam ją rodzicom bo nie chciałam, żeby męczyła się w bloku i została w domku z ogródkiem pod wspaniałą opieką.
 
reklama
Mam na imię Kasia i mam 25 lat. Mieszkam 65 km od Warszawy, w małym miasteczku i dobrze mi tu :-)
Z zawodu jestem nauczycielką-obecnie jestem wychowawcą w klasie 2 SP, ale jeszcze tylko 3 dni, bo pracuję na zastępstwo :-(
Od czwartku czeka mnie więc status bezrobotnej.
To będzie nasze pierwsze dzieciątko, chociaż ciąża druga :-(
Bardzo lubię czytać, chociaż ostatnio mam lenia i trudno mi się zebrać.
W domu mam świnkę morską, którą kupiłam, gdy byłam słomiana wdową, bo mąż pracował w innym mieście i do domu wracał tylko na weekendy. Ale uwielbiam tego mojego prosiaczka :-D
 
Pora i na mnie:-)
Mam na imie Kasia, jak pewnie juz wiadomo:-D
22lata, mieszkam w Krapkowicach, w woj. Opolskim
Jestem poślubie 4 lata, aktualnie pracuje w ochronie.
To bedzie nasza pierwsza dzidzia.
Kocham zwierzeta wszegolności moja kochana kotke Łate i suczke Diane, uwielbbiamy chodzic z męzem po gorach.
Ogólnie to interesuje sie jeszcze stylizacja paznocki, i tez bym chciała cos w przyszłości otworzyc, ale zobaczymy.
To chyba na tyle, pozdrawiam:-D
 
JJ- jakbym czytała o sobie :) Ksiegowa, lubiąca papierki :) Lubimy pływanie bo inne rzeczy nas nudza po sezonie, brytyjskie koty niebieskie :) Chyba jesteśmy pokrewnymi duszami :)

A plusem brytyjskich kociaków jest własnie to że one nie sa alergiczne :) Mamy jednego takiego w rodzinie...jest cudny :)
 
devi hehehe może coś w tym jest....

Co do brytyjczyków to wiem, że mało alergizujące są ale u nas dochodzi etap "kocham cię zwierzaku" i jak widzę co mały robi z innych np. kotami to aż mi żal zwierzaków....zagłaskałby i zamiział na śmierć :tak:.
 
Mam na imie Natalia, pochodze z Bydgoszczy (zauwazylam ze calkiem sporo tu Bydgoszczanek), aktualnie mieszkam w Szkocji i w kwietniu tego roku koncze studia Zdrowie dziecka i pomoc socjalna. Z moim mezczyzna jestesmy od 3 lat, zareczeni od 3 miesiecy. Chcilabym skonczyc tu w Szkocji jeszcze jakis kierunek, ale wrocic do Bydgoszczy, zeby moj aniolek chodzil juz do zerowki w Polsce. Bardzo brakuje mi rodziny i przyjaciol :(
 
Witam.
Właściwie to nie wiem, czy tu.. czy we wrześniu, bo aktualny termin mam na sam koniec miesiąca..
Wiadomość o ciąży jeszcze do mnie nie dotarła.. może obecność w społeczności "ciężarówek" jakoś mi pomoże..
Pozdrawiam
Marcelina
 
Nazywam się Agnieszka pochodzę z Lublińca, ale mieszkam w małej wiosce obok, mam 24 lata w tym roku 25,
Mężatką jestem od czerwca 2010 a z moim P od prawie 5 lat < może nasza dzidzia urodzi się w naszą rocznicę zaczątków związq 6 sierpnia;p)\
Pracowałam (aktualnie na przymusowym l-4) w handlu ale ogólnie po liceum poszłam na fryzjerstwo i tym sobie dorabiam i relaksuje sie no i make-up samouk jestem i tez dorabiam chciałabym pójść na kurs ale trzeba kasiure mieć...
Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, jeździć do kina, robić fryzurki i makijaże:-)
Aktualnie z mężem załatwiamy wszystkie potrzebne papierki do budowy domq to nasz cel, bo 1 jaki mieliśmy to dzidzia która już jest w drodze, teraz tylko żyje ciążą i naszym maleństwem:happy:
 
Mam na imię Gosia ,wiek 36 lat w kwietniu stuknie 37:szok: Boże całe szczęście ,że na tyle nie wyglądam :-D i czuję się na 25:-).Mieszkam od urodzenia w Świnoujściu.Jestem szczęśliwą zakochaną mężatką od prawie 12 lat.Mamy z mężem 11 letnią córcię.Uwielbiamy podróże i zwiedzanie.Bardzo pragniemy drugiego dziecka mamy nadzieję ,że tym razem nam się uda.Mam termin na 6 sierpnia.W chwili obecnej przebywam na L4-i tak podobno zostanie do końca 9 miesiąca,po ostatnim poronieniu nie mogę pracować lekarz dmucha na zimne,zresztą między 6/7 tyg.ciąży wylądowałam prosto z pracy w szpitalu z zagrażającym poronieniem i dlatego teraz mam L4. Pozdrawiam!!!!!
 
reklama
Mam na imie Ewa mieszkam w Gliwicach. Mam 2,5 letniego synka Nikodema. Z zawodu jestem pedagogiem, pracuje jako wychowawca w domu dziecka. Przy tej pracy czasu wiecznie brak i duzo zagrozen niestety. Skonczylo sie krwawieniami i lezeniem plackiem w domku.
Z zainteresowan to glownie zwierzeta (mam ich troche w domku), książki i filmy.
 
Do góry