reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Czas na mnie :) Jestem Kasia, mam 32 lata, mieszkam pod Poznaniem. To moja druga ale bardzo wyczekana ciąża (pierwszą straciłam w 6 tyg.). Jestem szczęśliwą mężatką od 2,5 roku, ale czas naszej wspólnej wędrówki to już ponad 4 lata.
Od kilku lat pracuję z małymi dziećmi niepełnosprawnymi. Aktualnie na L4 już pewnie do końca ciąży.
Uwielbiam koty, mam w domu ślicznego ragdolla Lunę.
Poza tym lubię ambitne kino, kocham góry o każdej porze roku: latem wędrówki i wspinaczki, a zimą narty. Uwielbiam taniec szczególnie w rytmach latino, a moja ostatnia pasja to książki.
 
To i ja się dołączę:-)
Jestem Marta, rocznikowo 27 lat ( skończę w kwietniu) pochodzę z niewielkiej wioski z okolic Białegostoku. Po 4 latach znajomości poślubiłam swego męza i mamy juz 3,5letni staż małżeński. Jestem już mamą dwuletniego Bartusia (3.01.2009).
Rozpoczełam w październiku zaoczne studia magisterskie z administracji. Od 3 lat pracuję w pomocy społecznej z ludzmi chorymi psychicznie.
Uwielbiam robótki ręczne, szczególnie haft krzyzykowy. czytuję również ksiązki, głównie Dniell Stell oraz Nora Roberts ostatnio szczególnie często w nocy gdyż cierpię na bezzsennosc w ciązy:/
 
Witam Marcia! chyba ciężka ta twoja praca co?

Przyznam,że początki były trudne ale z czasem przyzwyczaiłam się i muszę powiedzieć że lubię swoją pracę:szok:.Wdzięczność jaką widać w tych ludziach za okazywana im pomoc nie da się niczym zastapić. Człowiek widzi że praca ma sens.
Myślałam tez o zrobieniu specjalizacji z tego kierunku:eek: ale zobaczymy jeszcze jak to będzie :rofl2:
 
Witajcie,
mam na imię Ewa i w tym roku skończę 30:szok: To moja pierwsza ciąża, trochę z zaskoczenia, bo nie sądziliśmy, że tak szybko może się udać:-) Mojego męża poznałam 12 i pół roku temu - ot taki grom z jasnego mazurskiego nieba. Małżeństwem jesteśmy od sierpnia 2005. Jestem anglistką, pracuję z młodzieżą i lubię swoją pracę.
Lubię czytać dobre książki, gram w tenisa...a raczej grałam do niedawna:-D, uwielbiam jeździć na nartach. Poza tym jestem chyba panikarą i bardzo niepokoję się o mojego Groszka:)
 
reklama
czesc
przegladalam sobie watki i... nie moglabym tu sie nie wpisac hehe
Mam na imie Karolina w marcu skoncze o matko 27 lat- ale juz stara jestem wrrr,
mieszkam w Gdyni
Jestem mężatką od 5.09.2009 :-)
Mam termin porodu na 25.08
Pracuje w banku (od 5.01 jestem na zwolnieniu), nie cierpie swojej pracy- od ok pol roku szukalam innej, teraz jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to oczywiscie przestalam
Z wyksztalcenia jestem Teolożką ;-)
Uwielbiam muzyke, taniec, spiew troszke gram na gitarze gdy czas mi pozwoli
Moje ulubione seriale : M jak milosc, na wspolnej ;-)
chcecie jeszcze cos wiedziec- pytajcie a odpowiem :tak:
 
Do góry