reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

no to moja kolej
mam na imie Agnieszka,lat 36( w marcu skoncze)....mam 4 corki,ponad 17 letni staz malzenski ,przybranego 15 to letniego syna irlanczyka( mam nadzieje,ze uda nam sie pozalatwiac wszystko i z nami zostanie),mieszkam od 4,5 roku w Irlandii:)
to moja 8 ciaza....3 niestety stracilam,dwie w 2007 roku i jedna w 2008....
jestem tez mama sierpniowa 2009.choc Maya urodzila sie zamiast 9 sierpnia-31 lipca:)
poza tym nie pracuje,zajmuje sie domem ale 2 lata temu udalo mi sie zrobic licencje taksowkarska i jestem irlandzkim taksowkarzem z papierami:)
poza tym uwielbiam robic to co robie,czyli prowadzic dom ,czyli byc ,ze tak brzydko powiem kura domowa:)mnie bardziej odpowiada forma housewife:)
pozdrawiam
 
reklama
Mam na imię Edyta,we wrześniu skończę 27 lat.
Druga połówkę poznałam 11 lat temu,a od 6 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem,którego owocem jest Córcia Amelia-latek 3,5...no i oczekiwany Orzeszek.
Swego czasu pracowałam w administracji państwowej,ale na rzecz wychowania Królowej zrezygnowałam z pracy-niektóre dziewczyny domyślają się z jakiego powodu,a ja nie ukrywam tego faktu-Córcia ma zespół Downa.
Tak więc siedzimy sobie w domciu już przeszło trzy latka i jest mi z tym dobrze:tak:.
Mieszkamy na wsi-25 km od Poznania.
Marzy mi się własny dom,swoja działalność gospodarcza,ale to póki co tylko marzenia.
 
witam wszystkie sierpniowe mamuśki :)
mam na imię gosia.. w tym roku kończę 28 lat...
mężatka jestem już 5 lat.. mamy 2,5 letniego synusia,
a teraz w brzuszku rośnie kolejna fasolka bądź fasolek ;)
mieszkam w województwie lubuskim w okolicach Międzyrzecza.
to by chyba było tyle w dużym skrócie :)
 
altaya7 witam w naszym gronie;) twoj nick kojarzy mi sie z taka knajpka u nas gdzie robia wysmienite kebaby:)
 
I ja się przywitam....może malo się udzielam ale często czytam sierpnioweczki.Mam 27 lat a w brzuszku pierwsze dziecko...termin porodu plus minus na 27ego sierpnia.Jak narazie jestem spokojna mimo braku doswiadczenia;)Fajnie jest być w ciąży i miło mieć z kim pogadać w razie potrzeby.;)
 
reklama
No to pora na mnie:-)
Witam sie :happy:
Prawie 9 lat jestem z moim Mezulkiem, ale malzenstwem jestesmy od 4 lat. Mam 26 lat ( w maju 27).
To moja druga ciaza, ale niestety nie mam jeszcze dzieci..
Mieszkamy sobie na Ślasku. Aktualnie od 29dc jestem juz na zwolnieniu lekarskim bo ciaza zagrozona. Obijam sie calymi dniami w lozku:-)

Pozdrawiam Was bardzo goraco
 
Do góry