reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Hej :)

Mogę się przyłączyć?

Mam na imię Alicja. Mieszkam w Poznaniu. Mam 30 lat :szok: To moja trzecia ciąża. Pierwsza w 2003 roku i syn Kacper :) Druga wystarana w 2009 córka Jagoda- niestety urodzona przedwcześnie w 21 tygodniu ciąży. Długo się zbierałam w sobie, po roku zaszłam ponownie w ciążę i mam nadzieję, że tym razem będzie już wszystko w porządku...
Od 22 grudnia jestem na L4, więc mam dużooooo czasu na forum :)
 
reklama
Mam na imię Marysia i mam 22 lata:) To będzie moje drugie dzieciątko. Mam córeczkę Amelkę. Ma 2 latka i 2 miesiące. Skończyłam licencjat z dziennikarstwa. Jestem mężatką( w lipcu będzie 3 lata).Mam nadzieję poznać tu sympatyczne mamusie:) Jestem w 10 tygodniu i 4 dni.
 
Ja też sie przywitam.

Mam na imię Jola mam 30 lat. Mieszkam w okolicach Nowego Sącza. Jestem szczęśliwą mężatka od 1,5 roku. Pracuje w banku.
 
reklama
Do góry