reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hania, 29 lat
Pierwszy raz w ciąży :) Udało się!!!

Jestem strasznie szcześliwa :)) Nie mogę się już doczekać lipca :)

honeypie - witam równolatkę również spodziewajacą się pierwszego dziecka :D
 
reklama
No więc tak
Mam na imię Asia i mam 25 lat. Posiadam z doskoku męża i na stałe córeczkę Hanię. Mieszkam w małej miejscowości w kujawsko-pomorskim. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym, który w grudniu mi się kończy:baffled::baffled::baffled:
Jestem mężatką od 5 lat. Ciąża była planowana i jakoś czuję, że to będzie chłopiec (z Hanią też miałam przeczucie).
To chyba tyle w sumie, jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę;-);-)
 
Hej

Mam na imię Magda lat 25, 6 grudnia będziemy obchodzić 3 rocznicę ślubu (cywilnego), a kościelnego w czerwcu 2012. Mam 2,5 letnią córkę Zuzannę, studiuję zaocznie edukację prozdrowotną, na 2 roku mgr, licencjat mam z kosmetologii również jestem po studium kosmetycznym. Pracuję nie w zawodzie, jako pracownik biurowy, obecnie jestem na wychowawczym.

AsiaJan a nie możesz jeszcze przedłużyć wychowawczego? Albo z powodu ciąży na l4 iść?
 
To teraz oficjalnie :) Ewka 28 lat z Wawy:) ...na stanie posiadam już synka Olka (zwanego Pimpek), który ma już rok i 9 miesięcy oraz męża :p Jest to moja druga ciąża i nie była ona planowanowana (zazbaczam, iż brałam pigułki...hahaha) ale i tak strasznie się cieszę!! Póki co pracują sobie i mam nadzieję jak najdłużej pracować :)
 
Witam
Nazywam sie ania mam 29 lat i jest to moja druga ciąża,pierwszą straciłam w 10 tc 18.04.2011r teraz jestem w 6 tc i czekamy na maluszka ktory ma przyjsc na swiat jak to lekarz powiedział po finale ME:-)
 
Cześć matki wariatki!

Mam na imię Patrycja, lat 25, jestem mama lipczątka z 2009 roku. Mój łobuz ma na imię Kacper, urodził się 16 lipca i na ten dzień aktualnie wypada mi termin porodu wg miesiączki :-) Data pewnie jednak będzie inna bo w związku z zawirowaniami w życiu na przytulanko z mężem mieliśmy czas od 30 października do 4 listopada (wtedy ponoć miałam mieć dni płodne, ale że tak powiem jestem nieregularna ;-)) :rofl2:Mieszkam w Żorach na śląsku. Maluszek był planowany a dodam że udało nam się za pierwszym razem!
 
hej Mamusie,

jestem póki co chyba najstarsza tu (mój rocznik w nicku). Jestem z W-wy, od 10 lat mężatka, córka pierwszoklasistka, Kropek planowany w drodze :)
 
reklama
Witam :) Jestem Ola. Mam 20 lat ( no prawie 21) I jestem w pierwszej ciąży :) Ach.. spędzimy na tym forum jeszcze prawie 8 miesięcy :-D Mam nadzieję że sympatycznie :)
 
Do góry