reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hej Dziewczyny. Chciałabym się dołączyć do Waszego sympatycznego grono. Mieszkam w Białymstoku, ale niedługo wyprowadzam się do Wrocławia :) a może któraś z Was mieszka we Wrocławiu.?
Jestem mężatką i mam syna 5 lat no i jestem w ciąży i termin mam na lipiec :)
 
reklama
Witam, ja również chcialabym dołączyc do grona lipcówek. Mam na imie Justyna, mieszkam w poblizu Gdanska z mężem i dwuletnią córeczką. Obecnie jestem w drugiej ciąży i, choc termin mam jeszcze na czerwiec (30), dam sobie rękę uciąć,że urodzę w lipcu:)
 
Witajcie. Mam na imię Marzena. Mam 36 lat i jestem wrocławianką, choć 1,5 roku temu wyprowadziliśmy się tuż za miasto. Dopiero teraz do Was dołączam, ponieważ czekałam na wyniki amniopunkcji i nie chciałam zapeszyć. Niestety w zeszłym roku straciliśmy ciążę, ze względu na wadę genetyczną i strasznie się bałam. Dziś odebraliśmy wyniki i na szczęście tym razem wszystko jest w porządku i w dodatku dowiedzieliśmy się, że na bank będzie dziewoja. Mam nadzieję, że przyjmiecie spóźnialską do swojego grona. Pozdrawiam ciepło wszystkie lipcowe mamusie.:-)
 
Aj nie zauważyłam tego wątku... Na imię mi Basia:-D mam 23 lata, pochodzę z Grajewa na Podlasiu, ale obecnie mieszkam w Płocku... Studiuję zaocznie w Warszawie dlatego czasami wekeendowe mnie nie będzie:-DSzkrabek którego nosze pod serduszkiem jest naszym pierwszym, wyczekanym maluszkiem:-) Ślub był zaplanowany dwa lata temu na wrzesień 2012, ale Żuczek postanowił, że chce na nim być:-) i w taki oto sposób dwa razy wyjdę za mąż:) 25 lutego po raz pierwszy z rąk urzędnika stanu cywilnego:-)
Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie widziałam tego wątku... Pozdrawiam!
 
Witam sie i ja właśnie wpadłam na ten wątek, przeczytałam i dołączam.
Mam na imię Kasia, 24 lata mieszkam w takiej małej miejscowości na Mazowszu 80 km od płock, 30 od Mławy. termin porodu przewidziany na 20 lipca, 10 mam urodziny więc cieszylabym sie gdyby dzidzia chciała zrobić mamie niespodziankę. To będzie nasze pierwsze dziecko, chociaż to moja druga ciaża. małżeństwem jesteśmy od 3.5 roku.

A co do wesel to jedno mamy 19 maja i zamierzamy na nim być i sie dobrze bawić, drugie 21 lipca, na które pewnie nie zawitamy, bo bedziemy w szpitalu :-)

Żuromin, a Płock to jedno z bliższych wiekszych miast wokół mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie. mam na imię Ewelina i mam 28 lat.
To jest moja pierwsza ciąza i choć z problemami to maleństwo na całe szczęście rośnie i rozwija się.
Jestem z tarnowa.
 
Witam przyszłe mamy! Mam imię Daria w kwietniu (dokładnie 1 to nie żart) skończę 27 lat. Jestem z Kościana koło Poznania. W związku od 2 lat. To moja pierwsza ciąża.
 
Witajcie :) Mam na imię Kasia i mam 29 lat.
To moja pierwsza ciąża, której rozwiązania nie możemy się już doczekać z partnerem :)
Jestem z Jeleniej Góry i dzisiaj do Was dołączyłam - świeżynka :)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam, mam na imię Agata, w tym roku kończę 31 lat ;( to moja pierwsza, wyczekana ciąża. Termin porodu wg OM 20 lipiec a wg USG 15 lipic
 
Do góry