reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie :)

Po 1,5 roku starań wreszcie nam sie udało i mogę dołączyć do Waszego grona! Mam na imię Marta, mam 26 lat i mieszkam wraz z mężem w Warszawie. Nie mogę doczekać się wizyty u lekarza (idę 1 sierpnia), mam nadzieję, że wszystko jest w porządku..
 
Hej jestem Kinga i mam 21 latek. To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 5tyg. Pochodzę z kujawsko-pomorskiego. W związku od 3,5 roku, ale małżeństwem jeszcze nie jesteśmy chodź każdy tak myśli :szok:
Jest między nami spora różnica wieku, ale nam to nie przeszkadza. Ja się uczę, on pracuje. Nasze życie jak narazie jest dość zmienne więc obawiam się trochę jak to będzie we trójkę, ale myślę, że sobie poradzimy :tak:
Dzidziuś jest upragniony jak najbardziej :tak::tak::tak:
 
Witam,

w końcu i ja dołączam ;) Mam na imię Natalia, lat 23 (bo nie będę sobie dodawała niepotrzebnie tych 3 miesięcy, które mi zostały do skończenia 24:p). W ciąży upragnionej, oczekiwanej i niespodziewanie - naturalnej ;) Jestem ze śląska, chociaż teraz, ze względu na mojego Sz. bliżej mi do Zagłębia. Uczę się pilnie, piszę magisterkę i ciągle rozmawiam ze swoim brzuchem :)

Termin na 06 marca ;)
 
reklama
Witam serdecznie!! :) Mam na imię Kinga ;) Jestem w 6 tygodniu ciąży, to moja druga ciąża. Mam 22 lata. Zalogowałam się na forum, bo dosłownie umieram z nudów, a wiadomo w "kupie raźniej". Pozdrawiam :)
 
Do góry