reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Wiem że jeśli teraz nie zaczne studiów to kiedy urodzi się dziecko tym bardziej tego nie zrobie. W końcu ciąża to nie choroba i nie trzeba z tego powodu rezygnować ze wszystkich swoich planów (oczywiście do pewnego stopnia). Tym bardziej że nie jestem sama i mam wokół siebie osoby na które moge liczyć.

 
reklama
Witam Was kochane :) mam na imię Marta, mam 20 lat i dzisiaj upewniłam się, ze jestem w drugiej ciązy :) jestem aktualnie na wakacjach i bede tu z córką do końca sierpnia - w piątek idę do tutejszego gina by potwierdzić i sprawdzić maleństwo w moim brzuchu. Z moich obliczeń wynika, ze mam termin na polowę marca, ale niestety nie wiem jak to będzie - poprzednia ciąza została zakończona w 32tc. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam wszystkie kobietki :) Mam 26 lat jest to już moja druga ciąża, z pierwszej mamy córeczkę Julcię. Teraz po 1,5 roku starań jestem dopiero w 5 tygodniu ale bardzo się denerwuję czy wszystko będzie ok :-(
 
Witam Marcóweczki! jest z Warszawy i po wczorajszym teście :) szukam ginekologa może kogoś polecicie najlepiej z przychodni przyszpitalnej a może już wybrałyście szpital ! proszę pomóżcie i pozdrawiam was ciepło ! Rośnijcie zdrowo!!!
 
To i ja sie przedstawie, bo podczytuje was juz dluzej (w 11 dpo zobaczylam druga kreche) ale nie mialam odwagi sie odezwac...
Jestem juz mama 2 dziewczynek i teraz rosnie w moim brzuszku kolejny planowany malec. Termin mam na 1 marca.
Za pare dni skoncze 30 lat, mieszkam na Bawarii i podobnie jak wiele z was mam za soba poronienie ciazy blizniaczek (stad moj strach i niemeldowanie sie wczesniej, bo dokladnie bylam w tamtej ciazy 4 lata temu, w urodziny zobaczylam 2 serducha, a dzien pozniej je stracilam).Ale juz jestem bo wiem, ze ten maluszek poczeka grzecznie przynajmniej do konca lutego ;-) pokojnego ciazowania wam zycze
 
Witam się i ja:-) Mam na imię Marta ma 32 lata (zdaje się , że jest tu już jedna taka wiekowa mama;-)).
To moja trzecia ciąża i oby trzecia pomyślna. Mam synka Alexandra lat 7 i córeczkę Marysię 2,5 roku.
Jak pisałam na głównym to moja pierwsza przygoda ciążowa w polskich warunkach, gdyż rok temu wróciłam z UK po 7-letnim pobycie.
Jestem szczęśliwą mężatką od prawie 8 lat:-p
 
Martuska - jest tu wiecej 'wiekowych' mam :-) Ale w naszym wieku, to juz chyba nie trzeba zbyt czesto wspominac o wieku...:-D

A tak na serio - powrot do PL po 7dmiu latach? Niezle. My planujemy powrot na przyszly rok, po 9ciu latach na obczyznie...Jak sie odnalazlas w PL?
 
reklama
Mam na imię Patrycja i mam 19 lat. W kwietniu 2010 roku przyszedł na świat mój ukochany synek Piotruś. Przyszedł na świat w dzień wyznaczonego terminu :)
W maju tego roku spóźniał mi się okres i piątego dnia zrobiłam test wyszedł pozytywnie choć druga kreseczka słaba, wieczorem dostałam plamienie i ból pleców i podbrzusza, następnego dnia okres.
Na dzień dzisiejszy to 11 dzień spóźniającego się okresu i się modlę żeby było wszystko ok. Podbrzusze troszeczkę pobolewa ale nie ma plamień, ogólnie jest ok. Mam mdłości rano i wieczorem, jestem strasznie zmęczona, ciągle bym spała.
To chyba na tyle :)
 
Do góry