reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam,
Mam na imię Kasia jestem mamą Dorotki, która się urodziła się 19.10.2009,teraz oczekuję kolejnej pociechy w kwietniu :-D W zeszłym roku skończyłam studia na kierunku logopedia, a od września pracuje w szkole jako logopeda i jak na razie nie wybieram się na wolne ;D, a Dorotka chodzi od października do przedszkola. Mąż pracuje na budowie. O ciąży dowiedzieliśmy się w sierpniu, gdy zrobiłam test.
 
reklama
Ja również chciałam się przywitać =)
Mam na imię Dominika, mam 28 lat i w okolicach 5 kwietnia 2013 zostanę po raz pierwszy mamą. Nie mogę się już doczekać swojego synka Wojtusia =)
Mieszkam w Warszawie, z wykształcenia jestem psychologiem, ale obecnie pracuję tylko zdalnie. Chciałam kontynuować studia podyplomowe w zakresie interwencji kryzysowej, ale synek zweryfikował moje plany =)

Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Witam :)
Mam na imię Iza, i już w kwietniu ma przyjść na świat moje pierwsze maleństwo. Oczekuję dziewczynki :) na złość wszystkim :p ostatnio w mojej rodzinie rodzą się same kobietki, więc miałam nadzieję, że będzie chłopak. Wyprawka się kompletuje.
Od dwóch miesięcy siedzę na L-4, więc postanowiłam jakoś wykorzystać ten czas :)
 
Witaj Izik, u mnie w rodzinie też same dziewczyny się rodziły, ale ja zmieniam tą tradycję i hoduję chłopaka, ku mojej wielkiej uciesze :)
 
reklama
Witam wszystkie nowe użytkowniczki forum. a u mnie w rodzinie i wśród znajomych rodzą się prawie sami chlupcy a ja czekam na córeczkę:-D
 
Do góry