reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

reklama
Ja tez lux med ale chodze na swobodną lub olawska do belki a Ty do kogo? Ja 1 szy porod mialam na kamińskiego tam zrobili mi ...a czemu? W papierach mam wpisane niewspolmiernosc matczyno-plodowa ale wg mnie powod byl inny. Moje panikowanie.......ani razu nie byli mnie w stanie zbadac na porodowce wziernikiem bo sie wyrywalam...bolalo...ja mam bolu zerowy...wiec widziac co sie dzieje i ze wspolpracy nie ma...zlecial sie ordynator i kilku lekarzy i powiedzieli ze mam 5 min na decyzje jak rodze....ja na to ze skoro mnie szantazuja to nie rodze wcale i schowalam sie pod koldre...to wzieli mnie na cc ale przed jeszcze byly przeboje aby cewnik zalozyc...bo tez bolalo...jestem ciezki przypadek, wiem. Wtedy wcale na cc sie nie nastawilam ale teraz juz tak bo wiem co mnie czeka
 
Cześć dziewczyny. Czytam was od samego początku i wreszcie postanowiłam napisać :-)
Mam na imię Kasia i mieszkam w Jarosławiu, na Podkarpaciu. Jestem szczęśliwą mężatką od 5 lat i spełnioną mamą 18 miesięcznej Julii. Praktycznie od samego początku jestem na zwolnieniu lekarskim, gdyż ciąża zaczęła się z komplikacjami. Termin porodu: 19 listopad 2014 r:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam, ja rowniez jestem nowa, termin na 19listopada, plci niestety nie znam jeszcze.Jestem z woj.lubuskiego to bedzie moje pierwsze dziecko.Pozdrawiam 
 
No to i ja się ujawnię po kilku tygodniowym podczytywaniu :) Mam na imię Sylwia, mieszkam w Tarnowie, pracuję w znanej drogerii na literę "R" ;) Mam 34 lata i to moja pierwsza i długo wyczekiwana ciąża. Termin porodu mam na 17 listopada. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry