reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

Mona ja mieszkam w zdrojach, więc mieszkałaś bardzo blisko mnie :-)

Cześć! Pewnie mnie nie pamiętasz. Jednak znamy się z Forum Mam majowych 2009. Ja teraz tez jestem w ciąży :-) Termin mam niby na grudzień, ale może i koniec listopada. Sam lekarz nie wie. Zadowmowilam się na grudniowym wątku, ale zaglądałam tu z ciekawości i Cie znalazłam. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych pozytywów na czas ciąży i pomyślnego rozwiązania!
 
reklama
Cześć! Pewnie mnie nie pamiętasz. Jednak znamy się z Forum Mam majowych 2009. Ja teraz tez jestem w ciąży :-) Termin mam niby na grudzień, ale może i koniec listopada. Sam lekarz nie wie. Zadowmowilam się na grudniowym wątku, ale zaglądałam tu z ciekawości i Cie znalazłam. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych pozytywów na czas ciąży i pomyślnego rozwiązania!

Witaj pewnie że pamiętam wyprzedziłaś mnie bo miałam napisać do Ciebie bo zauważyłam Cie na grudniowych mamusiach :-D Trzymam kciuki za kolejną ciążę i spokojnego rozwiązania. A majówki jeszcze aktywne czy już ucichło ?
 
Witaj pewnie że pamiętam wyprzedziłaś mnie bo miałam napisać do Ciebie bo zauważyłam Cie na grudniowych mamusiach :-D Trzymam kciuki za kolejną ciążę i spokojnego rozwiązania. A majówki jeszcze aktywne czy już ucichło ?

Wzajemnie trzymam kciuki. W sumie chyba tez będę listopadową mamą, bo po raz kolejny termin na 25 listopad potwierdził się.

Majówki na BB juz nie funkcjonują. Na FB jest utworzona grupa i tam czasem coś piszemy, ale to już nie to samo.
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Natalia- mam 21 lat i to moja pierwsza ciąża. Termin mam na 5 listopada :)
Nastawiam się na samotne macierzyństwo, niestety "tatuś" nie potrafił stanąć na wysokości zadania.
Mieszkam we Wrocławiu ;)
 
Ensenti, o...w koncu ktos z Wrocławia: ) z ktorej części? Ja z fabrycznej i tez na 5.11 mam termin:) a tatus.....moze przemysli i dorosnie, jest jeszcze troche czasu
 
O! W końcu ;) ja z okolic księża małego. A dzisiaj po wizycie byłam w Twoich okolicach ;)
A jesteś na zwolnieniu aktualnie czy do pracy chodzisz ?
I wiesz juz w jaki szpitalu chciałabyś rodzic ?
 
Na l4 jestem, to kawelek ode mnie. A gdzie do lekarza chodzisz? Chyba borowska, ale ja chce cc tak jak za 1 szym razem, tam z tego co wiem jak 1 sza byla cc to 2 tez robia i nie marudza a Ty?
 
reklama
Ja tez chciałabym cc. A jakis miałaś powód do cc za pierwszym razem? Podobno na Kamińskiego strasznie nie chcą robić cc :/
Ja chodzę na wołowska - to jest obok marino - do luxmedu. A Ty ? :)
 
Do góry