reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

Witam z tej strony Małgosia, l.31 mieszkam w okolicach Nowego Sącza, wczorajszy wynik bety 103.8, termin porodu 30-31 październik mam nadzieję, że wszystko będzie ok i dobrniemy razem do końca. Mamy już jednego bąbla - niesfornego 3-latka :-D. Pozdrawiam wszystkie październikowe mamy.
 
reklama
To i ja się przedstawię :) jestem Ula, mam 24 lata, synka Aleksandra (16 miesięcy), męża, trzy koty i psa :D mieszkam w Olsztynie. Termin wg om mam na 24 pazdziernika. Czyli bedziemy mieli dzieci z jednego miesiaca, bo synek urodzony 15.10.13 :) mam nadzieje,ze zostaniemy w tak licznym gronie do konca! :)
 
W sumie nigdy nie przedstawiłam się w tym wątku :p No więc mieszkam w Anglii od pięciu lat, tu też urodziła się moja pierworodna w maju 2013. Należyałam do staraczek od wrzesnia 2014 i wreszcie 11 lutego zobaczyłam swoje dwie kreseczki. Co do płci dziecka nie mam wymagań, bo mam już wymarzona córeczkę więc moge mieć i drugą lub dziedzica tronu ; ) z tym ze dla chłopca zupełnie nie mamy imon T_T
 
Witajcie :-) Mam na imię Dagmara i mieszkam od 3 lat w Holandii , mam już 2 synów i kolejna ciąża ( może tym razem córeczka ? ) Terminy mam już 3 :-) między 1 a 5 października. A zapomniałam napisać o wieku , w kwietniu skończę 35 lat.
 
No to jeszcze ja :-)

Gosia, Mieszkam w okolicach trójmiasta, w tym roku skończę 26 lat i mam 13 miesięczną córcię. ;-)
 
reklama
Kohane widze ze nas duzo z zza granicy , ja mieszkam w Niemczech :)
A jak sie czujecie ? U mnie juz 7 tydzien zero mdlosci czuje sie znakomicie , doskwiera jedynie lekka bezsennosc i bol nog w nocy :)
 
Do góry