reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

reklama
Witam wszystkich! Mam na imię Dominika, mam 20 lat. Jestem w 9t1d ciąży wg OM, a w 7t6d wg USG. Dzisiaj potwierdziłam 15mm Okruszka i bijące serduszko. Ciąża, co prawda, planowana nie była, ale już przywykłam do tej myśli :).
 
Witam przyszle mamusie, Mam na imie Sylwia mam 28lat i 3 letnia coreczke Amelke.
Dzisiaj zrobilam test ciazowy i wyszedl od razu pozytywnie.
Test zrobilam pozno , bo zawsze mialam nieregularne cykle , przed 1 ciaza cykle nawet do 60dni, teraz bralam od prawie roku tabl progesteron na regulacje cyklu bo cierpialam na jego niedobory, braklo mi tabl i ustalilismy z lekarka ze odpuscimy z tabl na 2-3miesiace zeby zobaczyc jak organizm zareaguje i od raz sie wkurzylam hiihi @ mialam 2 stycznia i od tamtej pory cisza mowie kurcze ile mozna. Od kilku dni pole piersi i to jakie a sutki to normlanie jakbym karmila piersia, oslabienie, sennosc i cos mnie dzis podkusilo i zrobilam test a tam od razu pozytyw. W poniedzialek ide na wizyte do gina ale jestem dbrej mysli i wierze ze zobacze pieknie bijace serduszko :D
 
To ja może mały wpis zapoznawczy zrobię Beata z Katowic 33 lata kończę w lipcu, mamy dwóch synków Franka 5 lat i Emiliana 2,5 roku oraz psa dożycę niemiecką arlekinkę Gienię. To trzecia ciąża z totalnego zaskoczenia i jak już wiecie najprawdopodobniej bliźniacza. Jestem po ASP i projektowaniu ubioru i w zawodzie pracuję do tego interesuje mnie projektowanie wnętrz i uwielbiam robić sesje foto dzieciakom (na Facebooku mam stronę Angel Friend)
 
Sylwia 28 lat mama 3 letniej Ameli mieszkamy w Dortmundzie - Niemcy a w polsce jestem z Myslowic . Na ta ciaze czekalismy 1,5 roku i nic, bralam progesteron bo mialam nawet 60dniowe cykle i mimo to nie udawalo sie. W Nowy rok pow sobie ze trudno i przestalam brac tabl a Tu taka niespodzianka.
 
witam wszystkie Mamusie. jestem Sylwia mam 28 lat jestem w 10 tyg , mam 2 Aniołki w niebie. mam nadzieje ze teraz szczescie sie do mnie usmiechnie i bede mogła tulic i całować w pazdzierniku moje maleństwo.. jestem z Gór z Beskidów mam słaby zasięg i wszedzie mam daleko..:):tak:
 
No to teraz czas na mnie :)

Jestem Kinga, mam 25 lat. Mieszkamy w kujawsko-pomorskim. Mam 23miesieczna córeczkę Jagode. I trzy Aniołki. O pierwszą ciążę staraliśmy się prawie dwa lata. O obecna od października 2014. Udało się w cyklu w którym nawet mój gin potwierdził brak owu [emoji14] [emoji12]
 
reklama
Jestem Magda, mama synka Olafa, który jutro kończy roczek :) to druga ciąża całkowicie niespodziewana, nieplanowana. Mam męża ( w maju 2 rocznica ślubu) i 24 lata. Liczymy na zdrowego, silnego dzidziusia. Płeć nie gra roli, pokochamy każde. Jedyny problem brak pomysłu na imię jak dla dziewczynki, tak i dla chłopca.. aha mieszkam niedaleko lantki * woj. śląskie :)
 
Do góry