reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

reklama
Hej dziewczyny;) Jestem Olga , mam 24 lata. Jestem nowa i jesli nie pisze tu gdzie trzeba to poprostu usuncie;) Otoz ostatnia owu mialam w zeszly czwartek, oczywiscie wiem ze na testy jeszcze za wczesniej ale wczoraj dosc mocno ciagnal mnie brzuch jak na miesiaczke ( ktora powinna wystapic 24 lutego) , bylam tez mocno rozdrazniona. Czy faktycznie implantacja moze dawac jakies objawy czy ja poprostu wariuje? Z gory dzieki za odpowiedz;)
 
Część. Z wielka radością dołączam do grona październikowych mam.
Mam na imię Ania i mam 30 lat. Mamy synka, który 25 marca skończy 3 lata. Dziś na pierwszej wizycie lekarz potwierdził ciążę i wyznaczył termin wg OM na 13 października.
Tak jak poprzednio W ciążę zaszłam w pierwszym cyklu co bardzo mnie zaskoczyło bo nie spodziewałam się że tak szybko to pójdzie No bud pęcherzyk jest więc coś się dzieje
 
Hej. :) Mam na imię Karolina,w czerwcu skończę 29 lat,mam już 2 dzieci ; córkę 7 lat i syna 20 miesięcy,mieszkam w Niemczech.:)
Też staraliśmy się o trzecie dziecko i udało się w pierwszym cyklu.
 
Hej dziewczyny
Jestem Magda lat 35, mieszkam koło Szczecina. Mam 2,5 letniego synka. 2 pierwsze ciążę straciłam ale w 3 się udało i w 40 tyg przez cc urodził się nasz synek.
Ta ciąża to kompletne zaskoczenie... Test zrobiony 14 02 pokazał 2 kreski. Wizyta u gina we wtorek.
 
Hmmm... Dagmara, 39 lat... [emoji33] nie było mnie tutaj ponad 11 lat [emoji15] obserwuję Was od kilku dni [emoji1] wciąż z pewnym niedowierzaniem, na razie tylko pozytywny test, wizyta u gin we wtorek. Ciąża 4, dziecko 3. Witam serdecznie [emoji16]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Hej tu Ania, mam 29lat Biała Podlaska.
staraliśmy się z mężem od 2 lat i po diagnozie andrologicznej straciliśmy nadzieje na naturalne poczęcie (wg lekarza tylko inseminacja lub in-vitro) udało nam się naturalnie! test wykonany 26.01
przewidywany termin wg @ to 01.10.2017
 
reklama
Hej tu Ania, mam 29lat Biała Podlaska.
staraliśmy się z mężem od 2 lat i po diagnozie andrologicznej straciliśmy nadzieje na naturalne poczęcie (wg lekarza tylko inseminacja lub in-vitro) udało nam się naturalnie! test wykonany 26.01
przewidywany termin wg @ to 01.10.2017

Gratuluje;) jednak lekarz moze sie mylic;) Jestes juz po wizycie u ginekologa?;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry