reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Kaamilaaa możesz edytować swój pierwszy post?
Może byś wrzuciła listę z naszymi terminami porodów wg OM? I będziemy ją edytować, jak pojawią się nowe czerwcowe mamusie :)
01.06.2019 r.
Agatki

04.06.2019 r.
Paulina90
Qziem

05.06.2019 r.
Pianistka1991

06.06.2019 r.
Kaamilaaa
Nat Bluebell
Silje1008
turkusova

07.06.2019 r.
agut90​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.mam na imię Anka mam 34lata. Mam syna 1.5 roku. Pierwszy cykl wspomagany i się udało. Nie wierzyłam w to że coś z tego będzie bo o syna długo "walczyłam". Ale jednak. Ostatnia miesiączka była 1wrzesnia ale owalucja była sporo przesunięta i wychodzi termin na ok 15 czerwca. Ale dokładnie dowiem się po wizycie
 
Cześć.
Nazywam się Magda. Mam 28 lat i pochodzę z woj. Lubuskiego. Mam 10 letniego syna i 9 msc córkę. Termin porodu wychodzi na 2.06.2019 :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Hej, nazywam sie Karolina, mam 27 lat. Mieszkam w woj. lubelskim. OM 28.08, na razie termin 3.06, ale zazwyczaj mam dlugie cykle, wiec po usg pewnie się przesunie na później :)
To moja druga ciąża, niestety pierwsza zakończona niepowodzeniem...
 
Oo a skąd dokładnie jesteś ?
emoji1.png
Oo a skąd dokładnie jesteś ? [emoji1]
Z Międzyrzecza :)
 
Cześć, mam na imię Martyna i w tym roku skończę 21 lat, to moja pierwsza bardzo niespodziewana ciąża, termin jak na razie 10.06. Jak na razie to jestem tym wszystkim przerażona :D.
 
reklama
Do góry