reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witajcie dziewczyny.Nazywam sie Paula,mam 35 lat .Staralismy sie dosc dlugo ok.3 lat.OM 29.08.18 nie przyszla, 2 dni pozniej test...beta 311, dwa dni pozniej 650, pare dni pozniej 4050.
10.10 ide do lekarza.T.P wg.tel 03.06.19. To moja 3 ciaza 1cp, 2 syn z wada wrodzona-10 lat.
Ciesze sie, ze mozemy tutaj popisac i podzielic sie swoimi doswiadczeniami.Milo mi poznac was ;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Nazywam sie Paula,mam 35 lat .Staralismy sie dosc dlugo ok.3 lat.OM 29.08.18 nie przyszla, 2 dni pozniej test...beta 311, dwa dni pozniej 650, pare dni pozniej 4050.
10.10 ide do lekarza.T.P wg.tel 03.06.19. To moja 3 ciaza 1cp, 2 syn z wada wrodzona-10 lat.
Ciesze sie, ze mozemy tutaj popisac i podzielic sie swoimi doswiadczeniami.Milo mi poznac was ;)
Witaj, gratuluje [emoji6]

Zapraszamy do glownego watku [emoji6]

Link do: Czerwcowe Mamy 2019
 
To i ja się przywitam, mam na imię Basia. Mam 30 lat, jestem rok po ślubie i od roku staraliśmy się o dziecko, nasze pierwsze. Udało się po opuszczeniu starań i uwolnieniu głowy.. Termin mam na 11.06, ale może to być wcześniejszy termin, ponieważ będę miała cesarkę. Od razu tłumaczę czemu jestem pewna cesarski. Jestem po 2 operacjach kręgosłupa więc innej opcji nie ma. Niestety ciąża nie będzie dla mnie łatwa i muszę utrzymać jak najdłużej sprawność, a przede wszystkim pilnować diety, gdyż przytyć mogę ok6-8kg więcej mój kręgosłup nie udzwignie. Nie mam jeszcze instynktu, nie czuję że jestem w ciąży i chyba moja największa obawa to właśnie to czy w końcu coś poczuje... Na wizytę wybieram się pod koniec miesiąca, żeby zobaczyć już serduszko.
 
To i ja się przywitam, mam na imię Basia. Mam 30 lat, jestem rok po ślubie i od roku staraliśmy się o dziecko, nasze pierwsze. Udało się po opuszczeniu starań i uwolnieniu głowy.. Termin mam na 11.06, ale może to być wcześniejszy termin, ponieważ będę miała cesarkę. Od razu tłumaczę czemu jestem pewna cesarski. Jestem po 2 operacjach kręgosłupa więc innej opcji nie ma. Niestety ciąża nie będzie dla mnie łatwa i muszę utrzymać jak najdłużej sprawność, a przede wszystkim pilnować diety, gdyż przytyć mogę ok6-8kg więcej mój kręgosłup nie udzwignie. Nie mam jeszcze instynktu, nie czuję że jestem w ciąży i chyba moja największa obawa to właśnie to czy w końcu coś poczuje... Na wizytę wybieram się pod koniec miesiąca, żeby zobaczyć już serduszko.
Witamy, witamy [emoji5] też martwię się brakiem instynktu i na razie brakiem radości ... No i waga, mam podobnie jak Ty: max 6kg. Mam nadzieje, że razem damy radę [emoji123]
 
Hej no to i ja się przedstawię jestem z województwa pomorskiego mam 35lat, to moja piąta ciąża ale czwarte dzieciątko. Mam trzy córki i po cichu liczę na synka ale jak będzie dziewczynka też będę się cieszyc. Termin mam na 15 czerwca według miesiączki 19 mam USG więc dowiedzieć się więcej . Swoją drogą usg umówione mam od miesiąca i teraz to już nie będzie takie tam badanie żeby sprawdzić czy wszystko oki ze mną
 
Hej dziewczyny :)
dołączam do grona przyszłych czerwcowych mam. Aktualnie 6t5d, termin na 8 czerwca.
To druga ciąża i drugie dziecko. Dzisiaj byłam na wizycie u gina i niestety odkleja mi się łożysko, więc jestem uziemiona w łóżku :( mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
 
Hej :) dziś zrobiłam test- wynik pozytywny. Termin wypada na 17.06 . Pochodzę z woj. lubelskiego obecnie mieszkam w Irlandii, jest to moja 4 ciąża, mam córkę z 2009 I syna z 2013 I jak pozostałe ciąże ta też jest niespodzianką
 
Hej nazywam się Magda, mam nadzieję że niedługo zacznę należeć do grona szczęśliwych czerwcowych mam póki co OM 13.09 cykle 28 dni. Test na betę robiłam 10.10 wynik wyszedł 152. 12.10 wynik wyszedł 3...dziś 13.10 wynik 697❤️ przy czym dzwonili do mnie z laboratorium i przepraszali że dnia 12.10 pomylili moje wyniki czyli nie potrzebny stres ... I według bety jestem w ciąży wczoraj byłam też u ginekologa i niestety nic nie widać, nie wiem może za wcześnie..obecnie wychodzi że jestem 4tc i 3 dni nadzieja umiera ostatnia. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Hej nazywam się Magda, mam nadzieję że niedługo zacznę należeć do grona szczęśliwych czerwcowych mam póki co OM 13.09 cykle 28 dni. Test na betę robiłam 10.10 wynik wyszedł 152. 12.10 wynik wyszedł 3...dziś 13.10 wynik 697[emoji173]️ przy czym dzwonili do mnie z laboratorium i przepraszali że dnia 12.10 pomylili moje wyniki czyli nie potrzebny stres ... I według bety jestem w ciąży wczoraj byłam też u ginekologa i niestety nic nie widać, nie wiem może za wcześnie..obecnie wychodzi że jestem 4tc i 3 dni nadzieja umiera ostatnia. Trzymajcie kciuki
Witaj gratuluje [emoji38] ciaza to na pewno [emoji6] i nie dziwne ze na poczatku 5tc nic nie widać[emoji6] za wczesnie poszlas do gin [emoji6]
 
Do góry