reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witaj gratuluje [emoji38] ciaza to na pewno [emoji6] i nie dziwne ze na poczatku 5tc nic nie widać[emoji6] za wczesnie poszlas do gin [emoji6]
Dzięki Kochana poszłam wczoraj bo dostałam błędna informacje że beta 3 i się przestraszyłam. Tyle stresu mnie to kosztowało że szok... Ale na szczęście beta w normie. Ginekolog powiedział że mam dość ciekkie endometrium bo 12mm i raczej nie ciąża ale nie wyklucza
 
reklama
Czesc Mamuski ;)
Mam na imie Karolina, mam 30 lat i to moja pierwsza ciaza. Na stale mieszkam w Niemczech. Om 28.08, tp 07.06.
Dzidzia bardzo wyczekana i przez rok wystarana i bardzo sie boje, zeby wszystko bylo ok. Za duzo sie naczytalam zlych rzeczy w Internecie :(
Od tygodnia biore progesteron i poleguje w domu, poniewaz dokuczaly mi plamienia.
Nie mam zadnych dolegliwosci poza bolacymi piersiami.
Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowka :)
 
Czesc Mamuski ;)
Mam na imie Karolina, mam 30 lat i to moja pierwsza ciaza. Na stale mieszkam w Niemczech. Om 28.08, tp 07.06.
Dzidzia bardzo wyczekana i przez rok wystarana i bardzo sie boje, zeby wszystko bylo ok. Za duzo sie naczytalam zlych rzeczy w Internecie :(
Od tygodnia biore progesteron i poleguje w domu, poniewaz dokuczaly mi plamienia.
Nie mam zadnych dolegliwosci poza bolacymi piersiami.
Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowka :)
Cześć Karolina :)leż koniecznie i wypoczywaj dużo, dużo zdrowa Tobie również
 
Witam radosnie wszystkie czerwcoweczki :) Ja mam termin na 19.06.2019
U mnie bedzie trzecia bardzo chciana dzidzia, na czas porodu bede miala 37 wiosen, ale nie przejmuje sie tym wcale, wazne by dbac o siebie. Mieszkam na stale w Berlinie. Pozdrawiam Was wszystkie czerwcoweczki Ania
 
Witam radosnie wszystkie czerwcoweczki :) Ja mam termin na 19.06.2019
U mnie bedzie trzecia bardzo chciana dzidzia, na czas porodu bede miala 37 wiosen, ale nie przejmuje sie tym wcale, wazne by dbac o siebie. Mieszkam na stale w Berlinie. Pozdrawiam Was wszystkie czerwcoweczki Ania
 
Witam radosnie wszystkie czerwcoweczki :) Ja mam termin na 19.06.2019
U mnie bedzie trzecia bardzo chciana dzidzia, na czas porodu bede miala 37 wiosen, ale nie przejmuje sie tym wcale, wazne by dbac o siebie. Mieszkam na stale w Berlinie. Pozdrawiam Was wszystkie czerwcoweczki Ania
ps. Czesc Karola gdzie mieszkasz w Niemczech?
 
Witam radosnie wszystkie czerwcoweczki :) Ja mam termin na 19.06.2019
U mnie bedzie trzecia bardzo chciana dzidzia, na czas porodu bede miala 37 wiosen, ale nie przejmuje sie tym wcale, wazne by dbac o siebie. Mieszkam na stale w Berlinie. Pozdrawiam Was wszystkie czerwcoweczki Ania
ps. Czesc Karola gdzie mieszkasz w Niemczech?
W Solingen, czyli spory kawalek od Berlina ;) ale mozemy sie wymieniac doswiadczeniami :D
 
reklama
Do góry