reklama

POZNANAIANKI!!!!! gdzie w Poznaniu sa sklepy z ciuchami dla przyszlych mam???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez czarownica, 14 Listopad 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. czarownica

czarownica Fanka BB :)

witam;)
    musze wkoncu kupic sobie cos slicznego na moj rosnacy brzuch a nie wiem gdzie w Poznaniu sa takie sklepy???
    czakam na porady i adresy

2. ewcik

ewcik mama kwietniowa 2006

Nie jestem z Poznania, wiec konkretnych adresow Ci niestety nie moge podpowiedziec, ale rozsadne kolekcje ciazowe sa w sieci H&M (niestety nie kazdy skelp prowadzi dzial dla ciezarowek) i C&A - mysle, ze przynajmniej jedna z tych sieci w Poznaniu ma swoje sklepy. Ja ostatnio kupilam sobie fajne ciazowe sztruksy w C&A i jestem bardzo zadowolona. Powodzenia w zakupach!:)

3. reklama
  4. czarownica

dzieki bardzo - mam nadzieje ze poszukam cos ladnego bo nie chce mi sie latac po calym miescie a chce cos ladnego, wygodnego i uniwersalnego:):):)

5. kosmi

kosmi Fanka BB :)

6. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

"9 Miesięcy" polecam!!!!
    W sobotę kupiłam super sztruksy na brzuszek, ściągane gumką z tyłu. Szerokie bojówki w sam raz dla mnie. A i tak nie obejrzałam wszystkiego! Wybór ogromny, przynajmniej w Łodzi.

7. czarownica

dzieki;):):
    kosmi a ty z poznania jestes?????

8. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Witam,

rok temu jak ja byłam w ciąży w Starym Browarze w Smyku na dole był kącik dla mamy - mieli super ciuszki bo tanie i pojedyncze sztuki tylko że nie wiem czy to tam jeszcze jest :)

Pozdrawiam

9. kosmi

kosmi Fanka BB :)

nie ja kolo Warszawy mieszkam... ale lubie chodzić po stronkach jak trzeba coś sprawdzić :)

10. reklama
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum