reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

Natalia1991991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2021
Postów
322
Hej. Jestem tu nowa. Chciałabym zapytać co o tym myślicie? Zrobiłam dzis test z przeczucia. 7 dni przed okresem, 10 po stosunku. Bylam w szoku jak zobaczyłam druga kreske. Bladą ale widoczna. Czy ktoras tak miala i byla faktycznie w ciazy? Test Facelle czułość 10.
 

Załączniki

  • C0CBF93E-4397-4D36-901D-CF24144E4CBE.jpeg
    C0CBF93E-4397-4D36-901D-CF24144E4CBE.jpeg
    613,2 KB · Wyświetleń: 1 139
  • C96413BA-1CBD-41C5-865A-4689F8FCE90E.jpeg
    C96413BA-1CBD-41C5-865A-4689F8FCE90E.jpeg
    813 KB · Wyświetleń: 430
reklama
Idź jutro na bete :) Jeśli jest widoczna kreska na teście to beta tylko to potwierdzi. Widocznie owu miałaś wcześniej dzień czy dwa. :)
 
Hej. Jestem tu nowa. Chciałabym zapytać co o tym myślicie? Zrobiłam dzis test z przeczucia. 7 dni przed okresem, 10 po stosunku. Bylam w szoku jak zobaczyłam druga kreske. Bladą ale widoczna. Czy ktoras tak miala i byla faktycznie w ciazy? Test Facelle czułość 10.
Ja tak miałam, robiłam test 7dni przed okresem, wyszedł pozytywny a teraz jestem w 12tc 🙂
 
Na betę mogę dopiero w przyszłym tygodniu, zrobię bo wiadomo jest to większa pewność. Ale Tyle się naczytałam że te testy facelle mogą być fałszywie pozytywne....
 
Na betę mogę dopiero w przyszłym tygodniu, zrobię bo wiadomo jest to większa pewność. Ale Tyle się naczytałam że te testy facelle mogą być fałszywie pozytywne....
To kup jeszcze inne testy np Pink 10 i sprawdź 🙂 W moim przypadku facelle pokazały grubszą drugą kreskę niż testy innych innych firm, ale każdy wychodził pozytywny.
 
No właśnie miałam zamiar rano przed pracą, zeby jeszcze zrobić ale od 8 :( Zrobiłam już zamówienie, zrobię jak wrócę i jutro rano.
 
reklama
Do góry