reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobna skaza - rady

Mamo Bolcia. Niewiem, czy wykonuje się testy na skazę białkową. ja Ci powiem jaki test miał zrobiony mój Gracjan, by zobaczyć czy nie ma już skazy. Żeby nie było, dodam, ze to było zalecenie jego p. doktor. Tym testem był Danonek waniliowy. Najpierw jedną łyżeczkę. Nie wysypało i za trzy dni 2 łyżeczki. Też nie wysypało, a potem to jednego na dwa dni. Potym była zmiana mleka na bebiko, potem zmiana kaszki na ryżową itd.
 
reklama
Mamo Bolcia moja córeczka miała robione testy z krwi w wieku 2,5 lat. Niestety nic wtedy nie wyszło i lekarze mówią że to alergia IG niezależna.
Co do tego że to na pewno kiedyś przejdzie to wiem że nie u wszystkich dzieci tak jest i czasem (rzadko) zostaje na całe życie.
 
Dziewczyny POMOCY!!

Bolo jest 7 dzien na Nutramigenie, 3 dni stopniowa zmiana, 4 dzien tylko Nutramigen
i jest GORZEJ!
Bole caly bozy dzien i noc, gazy - az wrzask przy wychodzeniu, kupka jakas zraca (?) bo pupa cala doslownie czerwona i poparzona jakby! A przewijam go od razu, nei wiem czy 2 minuty w kupie jest, poza tym kupka jest mala a co chwile ale nie rozwolnienie. Mokre baki. Do tego znowu wylalo policzek i zakropkowalo buzie!

Plakac mi sie chce, rece mi odpadaja, nei moge juz patrzec na tego dzioba malego wykrzywionego bolem, niemogacego norlanie jesc i spac!
Nutramigen byl ostania deska ratunku - i nei rozeumiem! skoro wyeliminowalismy alergen - bialko - to co sie dzieje?????

Jestem zalamana, nie mamy juz zadnej innej opcji - jak tak zyc? no nie da sie :)(

co robic?
 
MamaBolcia czytam twoj post i jest mi Was tak szkoda!!! moja niunia tez miała od malego bole brzucha i p dr przepisala bebilon pepti- u nas akurat pomoglo, ale jak mialam przejsc z 1 na 2 to bole brzucha zaczely sie na nowo. bebilon pepti 1 tolerowala a 2 juz nie..wiec moze twoj maluszek po prostu nie toleruje tego mleka... Jeju jak ja wiem co to ciagle gazy,,sama to przerabialam...:( napisz mi prosze co synek je przez caly dzien..
 
Do góry