reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 7 latki

reklama
Jako rodzice zwracacie zapewne uwagę czy zabawki którymi bawią się wasze dzieci są bezpieczne. A więc pytanie jakie zabawki są bezpieczne a zarazem pozwolą naszym dzieciom troszeczkę się wyszaleć na świeżym powietrzu?
 
Jako rodzice zwracacie zapewne uwagę czy zabawki którymi bawią się wasze dzieci są bezpieczne. A więc pytanie jakie zabawki są bezpieczne a zarazem pozwolą naszym dzieciom troszeczkę się wyszaleć na świeżym powietrzu?

Smyk ma bardzo fajne promocje na modne w ostatnim czasie wyrzutnie Nerf. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zachęcam do odwiedzenia strony internetowej sklepu Sklep internetowy Smyk.com
 
Faktycznie wyrzutnie Nerf to dobry pomysł na prezent. Jest sporo różnych modeli do wyboru począwszy od wyrzutni strzałkowych i dyskowych oraz na blastry wodne.
 
Nerfy pojawiaja się bardzo często ostatnio na róznych forach:) co to za szał z nimi, az tak sa fajne, fakt sama kupowałam chyba komus w prezencie, ale coś mi tu.. :D
 
dla mnie wspomniany na początku Grzegorz Kasdepke to super pomysł (tzn. książki jego autorstwa), słyszałam też pozytywne opinie o książce Agnieszki Chylińskiej ;)
Jeśli nie książka, to może jakiś artystyczny zestaw do tworzenia biżuterii, wszystko, byle nie Monster High (jak się cieszę, że moja córka uważa to, podobnie, jak ja, za wyjątkowe szkaradzieństwo).
 
Ale skoro lubi MH to czemu nie! ogólnie wcale nie sa takie złe jak sie im przyjrzy, można to tez odczytywać jako alternatywę do przesłodzonych Barbie:0 Poza tym jeśli nie lalkę to może jakieś akcesoria w najnowszej gazetce toysa sa np takie Toys R Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Zestaw do robienia bizuterii tez jest ok, ale jeśli dziewczynka lubi MH to watpie że spodoba jej się różowy, słodki zestawik koralików (bo niestety jak juz sa to raczej tylko takie)
 
reklama
U nas furorę zrobił niedawno Furby. Moja córka dostała go na urodziny i bardzo jej się ten prezent spodobał. Jak na interaktywną maskotkę jest bardzo mądrą i rozwijającą zabawką.
 
Do góry