reklama

prezent dla świeżo upieczonej mamy

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez nova123, 20 Wrzesień 2011.

1. nova123

nova123 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam. potrzebuje rady jaki prezent kupic młodej mamie, świeżo po uriodzeniu coreczki. niedrogi, ciekawy, oryginalny i praktyczny ;)ja nie mam zielonego pojecia/

2. pinky sky

pinky sky Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę że najlepiej zapytaj młodej mamy czego potrzebuje:) Bo po co jej 30 para śpioszków jak dzieciątko zaraz wyrośnie. Ja w sierpniu kuzynce kupowałam to kupiłam jej dwie czapeczki( powiedziała że nie ma a była kilkanaście dni po porodzie) kamizeleczkę już na takie 3 miesięczne dziecko, gryzaczek i album dla malucha gdzie może wypelniać dane dziecka jak rośnie wklejać zdjęcia sama chciałam taki ale samemu to cieżko coś takiego kupić bo liczysz się z każdym groszem przy maleństwie

3. reklama
  4. asiunia876

asiunia876 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak to ma byc prezent dla mamy, to moze jakis perfum, czy kosmetyki? Bilety do kina, albo jakis bon na wizyte u kosmetyczki? Jak dla dziecka to lepiej cos na przyszlosc, moze pierwsza miseczke i lyzeczke do jedzenia? Albo jakas zabawke?

5. mama.mi

mama.mi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jedna z moich znajomych dostala m.in. chuste do noszenia i moim zdaniem jest to rpezent akurat na miejscu. Bo i dla mamy i dla taty i malenstwo tez korzysta. A mozna praktycznie od zaraz uzywac. Albo jakis kocyk. Cos praktycznego przede wszystkim. Ale podpytac tez nie zaszkodzi.

6. nova123

nova123 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ok, dzieki za pomoc, kupilam narazie voucher na kosmetyki i pieluchy ale ten pomysl z chusta tez fajny, jaka mozna by kupic, ktora jest dobra i niedroga?

7. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum