reklama

prezent dla świeżo upieczonej mamy

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez nova123, 20 Wrzesień 2011.

1. nova123

nova123 Początkująca w BB

witam. potrzebuje rady jaki prezent kupic młodej mamie, świeżo po uriodzeniu coreczki. niedrogi, ciekawy, oryginalny i praktyczny ;)ja nie mam zielonego pojecia/

2. pinky sky

pinky sky Moderator

Myślę że najlepiej zapytaj młodej mamy czego potrzebuje:) Bo po co jej 30 para śpioszków jak dzieciątko zaraz wyrośnie. Ja w sierpniu kuzynce kupowałam to kupiłam jej dwie czapeczki( powiedziała że nie ma a była kilkanaście dni po porodzie) kamizeleczkę już na takie 3 miesięczne dziecko, gryzaczek i album dla malucha gdzie może wypelniać dane dziecka jak rośnie wklejać zdjęcia sama chciałam taki ale samemu to cieżko coś takiego kupić bo liczysz się z każdym groszem przy maleństwie

3. reklama
  4. asiunia876

asiunia876 Gość

jak to ma byc prezent dla mamy, to moze jakis perfum, czy kosmetyki? Bilety do kina, albo jakis bon na wizyte u kosmetyczki? Jak dla dziecka to lepiej cos na przyszlosc, moze pierwsza miseczke i lyzeczke do jedzenia? Albo jakas zabawke?

5. mama.mi

mama.mi Zaciekawiona BB

Jedna z moich znajomych dostala m.in. chuste do noszenia i moim zdaniem jest to rpezent akurat na miejscu. Bo i dla mamy i dla taty i malenstwo tez korzysta. A mozna praktycznie od zaraz uzywac. Albo jakis kocyk. Cos praktycznego przede wszystkim. Ale podpytac tez nie zaszkodzi.

6. nova123

nova123 Początkująca w BB

ok, dzieki za pomoc, kupilam narazie voucher na kosmetyki i pieluchy ale ten pomysl z chusta tez fajny, jaka mozna by kupic, ktora jest dobra i niedroga?

7. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Poleć forum