reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na chrzciny

Zastanawialiśmy się z mężem długo co na chrzciny kupić jego przyszłej chrześnicy i zdecydowaliśmy się kupić posrebrzany obrazek z aniołkiem z grawerką z tyłu, z jakiej okazji i od kogo do tego wrzuciliśmy kopertę z pieniędzmi bo u nich nie za hoho z tym.
A synek nasz dostał od cioci piękną pozytywkę swarovskiego z wróżką i również z grawerką, od kogo, kiedy i z jakiej okazji.
Od chrzestnego obrazek również z aniołkiem i Pismo Święte a że chrzestna nie zdążyła kupić prezentu, dała nam pieniądze ale zobowiązała się że na pierwszą komunię kupi medalik. Do tego od reszty rodziny mały dostał ubranka i zabawki a babcia z dziadkiem zapłacili za całą imprezę w restauracji.
Uważam te prezenty za najfajniejsze i najbardziej trafione.
Co do smoczka grawerowanego to nie podoba mi się, ale jak kto woli :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wydaje mi się,że taki posrebrzany obrazek z aniołkiem to fajna pamiątka,ale zdecydowanie lepiej sprawdzają się praktyczne prezenty. Ja na chrzciny dla chłopca kupiłam kocyk z jego imieniem.
 
To racja,pieniądze przydadzą się niemal zawsze,a dodatkowo fajnie jest jeżeli z chrztu zostanie pamiątka,jak np wspomniany wyżej łańcuszek,to dobra opcja na prezent:)
 
Ja myślę, że fajnie dać coś wartościowego + coś dla dziecka, co wykorzysta i będzie miało radość. W końcu to jego dzień :) Ja gdy zostałam chrzestną miałam 16 lat i prezent dla chrześniaka kupowała za mnie oczywiście moja mama, bo ja nie miałam pieniążków ;)
Ale jak moja córka była chrzczona, to bardzo się cieszyłam, bo od wszystkich dostała albo złotą biżuterię albo pieniądze PLUS do tego różne zabawki, ubranka. Super pomysłem był Projektor Gwiazdek z Chicco, który dostała od mojej siostry. Przydał się do usypiania i wprowadzania wieczorem fajnej atmosfery w pokoiku, gdy córka była malutka (muzyka, projekcje na ścianach), a teraz jako 3 - latka używa projektora jako nocnej lampki, gdy wstaje w nocy np. siusiu ;)
 

Załączniki

  • 12788824_1113940125305290_746049252_o.jpg
    12788824_1113940125305290_746049252_o.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 79
Jeśli ktoś szuka pięknego i oryginalnego prezentu na chrzciny polecam stronę na fb :

Boomnabox. Wyjątkowy prezent na każdą okazję. Pudełeczka wspomnień na każdą okazję ;)
 
Do góry