reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

reklama
A mi sie podoba ten kalendarz a u nas na ebay tego nie ma albo ja nie umie tego znalesc:-:)wściekła/y:
 
U nas raczej też kalendarz dla babci :tak: tylko nie tylko ze zdjęciami Lenki ale będą tam wszystkie wnuki i prawnuki (jest nas tylko 6) i każdy w innym miesiącu się urodził więc już będzie miał swoje miejsce, a pozostałe miesiące coś się wymysli.
 
reklama
Ja troszkę odbiegne od tematu prezentów na święta..w sobotę idę na roczek mojego kuzyna ;-) to dziecko które właściwie wszystko ma :baffled: jego rodzice są bogaci i wszystko ma zapewnione..kasę też mi głupio dać..może Wy mi coś podpowiecie? dzięki:-)
 
Do góry