reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

ja moim rodzicom (coprawda na 25-ta rocznicę ślubu) zrobiłam powiększenie zdjecia slubnego i oprawiłam w piekna ramkę - zdjatko wykradłam potajemnie i zaniosłam do fotografa - robią zdjęcie zdjęcia i potem powiekszenie jakie chcesz
no i bukiet 30 róz jak najbardziej na miejscu :tak:
 
reklama
Co kupujecie kobitki dzieciaczkom na Mikołaja?

ja raczej nic ;-)i tak nie wie że to mikołaj a i tak dostaje ciągle coś nowego teraz dostała misia coś takiego może troszkę mniejszy z firmy disney
H*Śliczny KUBUŚ 60cm WIELKA MASKOTKA NOWY (267161393) - Aukcje internetowe Allegro

ale kupię jej na gwiazdkę coś w tym stylu
Owieczka na biegunach+GRATIS_KONIK DLA DZIECI _FV (263095684) - Aukcje internetowe Allegro

bo lubi się bujać na mojej nodze :-D:-D
 
ostanio wFOTO MIRA ZAK były promocje na obrazy ze zdjecia
kup obraz na płutnie a rame niech se sama dokupi ;-)(najwiekszy koszt to rama jednak)
 
Owieczka śliczna, chętnie bym Oliwce kupiła, ale już powoli robi się nam za dużo zabawek, nie mam gdzie tego trzymać. Jak tak się zastanawiam, co miałabym kupić Oliwce na Gwiazdkę lub Mikołaja to nic mi nie przychodzi do głowy, bo wydaje mi się, że ona wszystko już ma. Oprócz lali, więc na Gwiazdkę będzie chyba lala. A na Mikołaja to coś maleńkiego, ale sama jeszcze nie wiem co.
 
reklama
dom mamy duży więc u nas Hubek bedzie miał gdzie jeździć na tym jeździku:-D nawet zimą :-) a przynajmniej choć na troche odciążymy kręgosłup mam nadzieję, bo Hubek ciągle by spacerował za rączki prowadzony :tak:
 
Do góry