reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

dzis sprawdzałam i
szczeniak po 94zł
garnuszek 69
warsztat taki jak ma Konrad Tyci 86,95
ksiazka edukacyjna taka jak ma OLi 69.90
telefon 54
super promocja
 
reklama
Ja w Smyku (babcia)placila za warsztat 129 zl lub 119.Nie pamietam...:no:.Ja na razie sie rozgladam:-).
 
dzis bylam w carefurze w gdansku na moronie szczeniaczka juz dawno nie ma zostal dokladnie jeden garnuszek schowany na gornej polce reszta dostepna bez problemu a jeszcze jakiejsc laki nie bylo ale tym sie nie interesowalam zbytnio za to jest fala kubusia puchatka co mowi

wie ktos gdzie jeszcze jest ten szczeniaczek??
 
dzis bylam w carefurze w gdansku na moronie szczeniaczka juz dawno nie ma zostal dokladnie jeden garnuszek schowany na gornej polce reszta dostepna bez problemu a jeszcze jakiejsc laki nie bylo ale tym sie nie interesowalam zbytnio za to jest fala kubusia puchatka co mowi

wie ktos gdzie jeszcze jest ten szczeniaczek??

W realu mnóstwo szczeniaczków i innych zabawek z fisher price.
 
dzis bylam w carefurze w gdansku na moronie szczeniaczka juz dawno nie ma zostal dokladnie jeden garnuszek schowany na gornej polce reszta dostepna bez problemu a jeszcze jakiejsc laki nie bylo ale tym sie nie interesowalam zbytnio za to jest fala kubusia puchatka co mowi

wie ktos gdzie jeszcze jest ten szczeniaczek??
a ja dostałam i tez tam dzis o 8.30 rano
2 garnuszki
warsztat
i telefon
a szczeniaak nie było:-(
 
zostal dokladnie jeden garnuszek schowany na gornej polce
DZIS BYłO moze 4-5 garnuszków(2 my kupilismy)
ale za to niebyło komu go zdjac z góry
stały za laptopami
poszłam do informcji bo tak mi kazano i Grzecznie prosze o osobe ktora moze mi to zdjac
pani zadzwoniła gdzies tam i słyszałam tylko
no chodz zdejmij zabwaki z góry.......a no dobra powiem.
NO I MOWI MI ,ZE JEST JEDNA OSOBA ALE ONA WłaSNIE WYCHODZI DO DOMU(O 8.30:wściekła/y:)
na to ja juz niemiła
ale prosze pania ja nie mieszkam za rogiem tylko daleko i specjalnie przyjechałam po 3 zabawki:angry:
ONa: ja nic nie poradze przeciez mowie ,ze ta pani wychodzi.......
Ja : moze jakas drabine nam chocasz dacie to maz sam wejdzie:confused::dry:
na to tylko było głupie spojrzenie i NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA: NO TO ZAJEBISCIE ......................I POSZłAM

KUPILISMY JE W KONCU ALE ENDRIU WSPINAł SIE JAk ''SPIDERMAN PO REGAłACH:-D
 
reklama
agusia wow! wielkie zakupy!!!! wiecie co to juz bezczelnosc nie wyciagnac z polki klientowi czego chce.:angry::szok:...cale szczescie ze masz meza Spidermena!:-D

irtasia no nie wiem sama moze i kupie po niemeicku w koncu tego jezyka tez sie musi uczyc nie ze pojduzie do przedszkola i ani me ani be (po niemiecku he he):-p
 
Do góry