reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

bardzo ładny jezdzik
ja chciałam kupic ale mi maz uswiadomił ,ze przez cała zime mała na dwor na niego nie wyjdzie a po zimie to niewiadomo czy jeszcze bedzie ja jarał:sorry2:
czy wtedy nie lepszy rowerek na trzech kółkach:tak:

ja chce dla Sary kupic
FISHER-PRICE GARNUSZEK NA KLOCUSZEK
i to
SZCZENIACZEK UCZNIACZEK Fisher Price


Ten szczeniaczek to za mna juz chodzi od kad bylam w ciazy z Julcia:dry::sorry2: Zastanawiam sie intensywnie nad jego kupnem wlasnie:tak::-)
Jest swietny!!!
 
reklama
To widzę, zę nie tylko mnie szczeniaczek uczniaczek sie podoba..juz z mężem go na żywo oglądałam i decyzja zapadła: na mikołaja Fili dostanie właśnie tego szczeniaczka..:tak::tak:
natomiast pod choinkę to jeszcze nie mamy żadnych opcji..:zawstydzona/y::no:
 
Podczytałam Was więc się wtrącę ;-) Od wczoraj jest promocja w Carrefourze - Szczeniaczek Uczniaczek - 94zł (taniej nigdzie nie widziałam), a garnuszek na klocuszek 69zł. obie zabawki są super.
 
Szczeniaczek na Gwiazdkę jest super pomysłem.Też na niego "chorujemy" z mężem.Podoba nam się tez uczona słuchaweczka fishera.:tak::tak::tak:
 
My uczoną słuchaweczkę już mamy :tak: fajna ale szybko się małej nudzi bo podusi podusi i idzie dalej .... a ją gdzie śwignie za siebie :-D


szczeniaczek uczniaczek najtaniej na allegro 90zł ale 25zł przesyłka więc chyba ktoś oszalał :eek:
 
HEH MAMY TAKIE CUDO W DOMU
Konrad ma juz sama nie wiem ile autek sterowanych:baffled:
ael i tak najlepsza zabawe ma tata
jeden mu nawet zepsół podczas zabawy


a ja jutro jade do Carefoura po zabawki
a jakie sa w realu
mnie interesuje
szczeniaczek i garnuszek ???
 
reklama
Do góry