reklama

Prezenty, prezenty... :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez aga-pg, 3 Listopad 2007.

1. aga-pg

aga-pg Gość

Zbliżają się Święta........
    Pierwsze Święta Bożego Narodzenia naszych dzieciaczków

Zastanawiałyście się już nad prezentami dla najbliższych???

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Styczeń 2009
  2. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Świetny wątek.Ja też z reguły kupuję prezenty wcześniej.No więc juz zaczełam się rozglądać.:tak::tak::tak:Jak coś znajdę to chętnie Wam pokażę.A moze zgapię jakis pomysł.Kalendarze,świetna sprawa.Może zrobię dla siostry,mamy chrzestnej Kubulka.

3. reklama
  4. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Mi tez sie pomysl baaardzo podoba z kalendarzami:-):tak:

5. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Dobry pomysl z tym kalendarzem tylko pomyslow mi brak jak by go zrobic:tak::tak::tak:

6. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

7. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Ja miałam program gdzie sobie drukowałam takie właśnie kalendarze itd ze zdjęciami jak ma sie dobrą drukarkę to wychodzą super ;-)

Za prezentami sie zbytnio jeszcze nie rozglądam i ogólnie nie mam na nie nigdy pomysłu :no: jedynie Emilce chciałam kupić tą układankę Mula z ikea co wy dziewczyny i nie wiem co jeszcze :baffled: nie mam ogólnie pomysłów :-p
    IKEA MULA UKŁADANKA KOLEJKA EDUKACYJNA (262901411) - Aukcje internetowe Allegro

8. Oliwieczka

Oliwieczka Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Świetny pomysł i fajny wątek:tak:

9. Patch

Patch Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

10. reklama
  11. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Gosia_k23 niepolecam tej zabawki nikomu moj syn jak mial 1,5 roku przewrucil sie i uderzyl glowa prosto w te drzewo i niby kantow tam takich niema ale glowe na czole szyta ma i blizne do dzisiaj czyli 3 lata nigdy wiecej jej nie kupie :wściekła/y:

12. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

U nas tez kalendarz jest prezentem dla dziadkow.:-):-)

Poleć forum