reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Prezenty, prezenty... :)

A

aga-pg

Gość
Zbliżają się Święta........
Pierwsze Święta Bożego Narodzenia naszych dzieciaczków

Zastanawiałyście się już nad prezentami dla najbliższych???

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Świetny wątek.Ja też z reguły kupuję prezenty wcześniej.No więc juz zaczełam się rozglądać.:tak::tak::tak:Jak coś znajdę to chętnie Wam pokażę.A moze zgapię jakis pomysł.Kalendarze,świetna sprawa.Może zrobię dla siostry,mamy chrzestnej Kubulka.

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Mi tez sie pomysl baaardzo podoba z kalendarzami:-):tak:

irtasia27

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
Dobry pomysl z tym kalendarzem tylko pomyslow mi brak jak by go zrobic:tak::tak::tak:

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Ja miałam program gdzie sobie drukowałam takie właśnie kalendarze itd ze zdjęciami jak ma sie dobrą drukarkę to wychodzą super ;-)

Za prezentami sie zbytnio jeszcze nie rozglądam i ogólnie nie mam na nie nigdy pomysłu :no: jedynie Emilce chciałam kupić tą układankę Mula z ikea co wy dziewczyny i nie wiem co jeszcze :baffled: nie mam ogólnie pomysłów :-p
IKEA MULA UKŁADANKA KOLEJKA EDUKACYJNA (262901411) - Aukcje internetowe Allegro

irtasia27

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
Gosia_k23 niepolecam tej zabawki nikomu moj syn jak mial 1,5 roku przewrucil sie i uderzyl glowa prosto w te drzewo i niby kantow tam takich niema ale glowe na czole szyta ma i blizne do dzisiaj czyli 3 lata nigdy wiecej jej nie kupie :wściekła/y:

reklama

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
U nas tez kalendarz jest prezentem dla dziadkow.:-):-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry