reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Priscilla nie mam zielonego pojęcia tak szczerze mówiąc a mój mąż do tego wszystkiego 8 października ma 30 stkę :) a 29 kolejna impreza i jak tu wszystko zaplanować...może mi coś podpowiesz? :) ;D
 
reklama
My mamy rocznicę za dwa tygodnie. Treaz Adam mnie zaskoczył, bo na urodziny dostałam kwiaty a nigdy o niech nie pamięta. Ciekawe co wymyśli teraz chyba, żę zapomni ;)
A ja nie wiem. Takie romantyczne kolacje to raczej odpadają. Ale może coś wykombinuję.
Margarett to Ci się niespodzianka udała! Super! Wszystkiego najlepszego dla Maćka! Trzydzieści to już całkiem dojrzale brzmi! ;D
 
Hehe - ja 11.09 mam urodzinki - ciekawe czy moj maz bedzie o nich pamietal - pewnie nie :( ale nie zamierzam mu przypominac :p
Co do rocznicy to jeszcze chcialabym cos kupic, ale zupelnie nie mam pomyslu. Justyna - musimy razem cos wykombinowac, moze wspolnymi silami bedzie latwiej :D
 
Moj rok temu zapomnial, ale wtedy duuuzo sie dzialo w nasyzm zyciu wiec mial prawo. Ale jak zapomni w tym roku to juz ja mu pokaze >:D
 
Nio - pod wzgledem przygotowan do slubu i dzidzi to pewnie rzeczywiscie tak samo :)
My jeszcze remontowalismy mieszkanie po babci, do ktorego sie wtedy wprowadzilismy. No i z rodzicami mialam troche problemow, bo jestem jedynaczka i nie mogli sie przyzwyczaic ze odchodze z domu, wiec praktycznie codziennie jezdzilismy do nich przez cala wawe, aby zbytnio nie rozpaczali :D
 
my mieliśmy taki problem czy tutaj czy w Wiedniu bo mąż tak pracuje...nawet teraz, może wybierzemy sie do niego bo takie są plany, na odległość nie damy rady! ja sama z dzieciakami ... pomagaja mi moi rodzicie ale jednak to nie to...
 
Priscilla i justynagasior widze ze się zaprzyjaźniłyście ;)

Priscilla my mamy 2 rocznicę ślubu w Twoje urodzinki ;D czyli 11.09

Margarett rewelacyjnie to wymyśliłaś i super że Ci sie udało, mój mężuś też kończy 30 -tke 7 września. To już niedługo :p i dałaś mi do myślenia, ale u nas to chyba nie wypali za bardzo :(
 
reklama
Iza - a co planujesz dla meza? Ja mialam straszny problem z prezentem (mial uroziny w lipcu) - ostatecznie kupilam golarke
 
Do góry