reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

moj maz zawsze pamieta o moich urodzinach,imieniach i o rocznicy.W tym roku juz wszystkie uroczystosci mamy za soba,tylko Boze Narodzenia,ale to sporo czasu jeszcze. w przyszlym roku moj maz tez bedzie obchodzil 30 wiec cos trzeba wymyslec fajnego.a z prezentami zawsze trafiamy w 10,czy ja dla niego czy on dla mnie,mamy na to niezawodny sposob :laugh:
w tym roku na 3 rocznice dostalam od meza zlota bransoletke a ja mu dalam (pewnie malo oryginalny prezent ale wiem ze moj maz sam go chcial) pent driva (kurde,jak to sie pisze ??? ???) i kosmetyki.
 
reklama
zbliżają się urodziny męża i myślałam sobie tak właśnie żeby mu kupić ... teleskop albo lunetę :o :o :o :o
znacie się może na takich rzeczach??? bo ja tabula rasa :laugh: :laugh: :laugh:
 
A ja w pn mialam urodzinki i dostalam przepiekna bielizne od mojego meza i pek 25 czerwonych roz :D
Z ciekawych prezentow byl tez zestaw do fondue - jeszcze nie testowalam ;)
 
reklama
Do góry