reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Dziekuje Wam dziewczynki!! :)
Nie mialam czasu wczesniej sie pochwalic (zreszta w tym wieku juz chyba nie ma czym sie chwalic ;))
Caly dzien spedzilam w kuchni na przygotowaniach - nawet w tym celu wzielam sobie wolne w robocie, ale musze przyznac, ze bylo warto bo wyszly mi pyyyysznosci - nie ma to jak skromnosc ;P
A ja w kuchni mam 2 lewe rece - ostatnio nawet omleta schrzanilam, wiec wszyscy byli w szoku :D
 
reklama
Priscilla, spóźnione ale szczere życzonka.

Ja po chrzcinach w niedzielę, poklocilam się z Wojtkiem. Chodzilo oczywiście o jego rodzinkę i jej nastawienie (chrzestny - brat, wyszedło jako pierwszy a jak spytalam czemu tak wcześnie idą to odpowiedział mi, że nie będą siedzieć jak kołki) no i jeszcze kilka akcji było. Nie odzywałam się a on po pracy przyszedł z pękiem czerwonych róż - szok. Chyba nigdy jeszcze mi nie kupił takiego bukiet, bo on wogole to jakiś specjalnie wylewny nie jest.
 
Dori - ale gest mial Twoj maz :) Ja jedyne roze dostalam po narodzinach coreczki i teraz na urodziny, wiec czyj maz jest malo wylewny? ;)
A tak swoja droga to przeciez nie jego wina, ze ma taka rodzine. Chrzestny rzeczywiscie brzydko sie zachowal :(
 
Dori widac ze jeszcze prawdziwi mezczyzni istnieja ;) Bardo ladnie ze strony Twego meza ze potrafil sie zachowac. :) Moj Robcio to baran zodiakalny ja zodiakalna baranica wiec u nas jak awanturka to na noze;) i zadne nie popusci no ale ja z racji ze jestem matka karmiaca i niemoge sie stresowac bo to na laktacje zle wplywa ;) zazwyczaj rowniez doczekuje sie w koncu przeprosin ale jak przestane karmic to juz nie bedzie taryfy ulgowej..... :( a no i synalek zawadiaka rosnie.... ;)
 
Priscilla sto lat!!!!!!!!!!!!!!!

Dori Super że mąż takie romantyczne prezenciki Ci sprawia ;D ;D ;D
A rodziną się nie przejmuj ;) Ważne że mężuś super Ci się udał O0 O0 O0 O0 O0
 
Priscilla - sto lat! Spóźnione ale szczere! Mój chłop tez nie jest wylewny zbytni i np. jak urodziłam to złamanego kwiatka nie dostałam, ale za to co roku dostaję tyle róż ile mam latek :)

Dori no no nieźle, Twój Wojtek to super facet :)

My mieliśmy w poniedziałek rocznice ślubu i nic od męza nie dostałam :( Bardzo mi było przykro, ale cóż tak to jest z tymi chłopami czasem.
 
reklama
tak sie czepiamy tych chlopow ale czy my im dajemy prezenty z okazji rocznicy ? iza - dalas cos mezowi ??? no bo jak nie to jestescie kwita ... a jak dalas to moze mu sie glupio zrobilo ... ja wiem ze to brzmi brutalnie - ale chcialysmy rownouprawnienia to je mamy :)
u nas jest tak - wiadomo - kwiatow mu nie kupie ale staram sie jakas fajna bombobierke lub cos ... prezentow sobie raczej nie dajemy - bo na biezaco kupujemy co nam potrzebne ... chociaz ostatnio od meza dostalam na urodziny perfumki :)
 
Do góry