reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

moj A. ma niedugo ur. chce mu zrobic niespodzianke i zabrac na mecz United - :) na stadionie w Man:p...az wstyd bo mam go niemalze za rogiem a ani razu nie bylismy!
 
reklama
a ja mysle o niespodziance-lot balonem...tu dosc drogo to wychodzi bo na trzy osoby ok.500-600 euro a w polsce ok.350...
 
Rusiu a mąż lubi oglądać mecze?

Pati odważny pomysł. Czy Noemi też by w tym locie uczestniczyła?

Sylwia, oryginalny pomysł. Mi się bardzo podoba. Coś konkretnego i zarazem pożytecznego.
 
nie przepada- a raczej lubi tak jak ja- czyli jak jest klimat- dobre towarzystwo to i emocje!:) wiem, ze tu chcialby pojsc, bo nieraz pobakiwal, ale zawsze nam nie po drodze...
tu lot balonem to koszt £100 - Adam chce, wiec sie dowiadywal...wiem, ze z tego tez by sie ucieszyl;)
 
Rusia to tanizna u Was... tu jak zwykle wszystko najdrozdze :-D ale cukier mamy tani po 65 centow :-D

Fredka gdy dojdzie do tego ze taki lot bedzie to noemi bedzie tez leciala :) nawet sie zastanawiam czy na urodziny dla niej tego nie zrobic...bo ten heidepark mamy dos daleko od siebie...jakos nie mozemy sie wpasowac w weekendy... ciagle cos ostatnio jest i bedzie... a planujemy do pl.jechac wiec moze jednak tam i to...
 
reklama
Do góry