reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

dziewczyny odświeżam wątek bo pomysłów mi brak!!! Karol byłby chyba najbardziej zadowolony z gpsa bo ma świra na jego punkcie a jak na razie jeździliśmy na pożyczonym :) ale czekam na pomysły bo przecie i urodziny i dzień dziecka...
 
reklama
my ostatnio kupilismy Klaudii pieska z bajki sladem blue - dawno nic jej tak nie wciagnelo:) dla dziewczynki uwazam, ze to dobry pomysl;)
 
Miki na pewno ucieszyłby się z jakiegoś toru hot wheels albo lego, a Olga mówi o naczyniach z hello kitty i konikach... Ale ja nie chce graciarni, aaaaaaaaaaaaa
 
Rusia mozesz pokazac tego psa? Noemi tez psy lubi :) i chcialaby zywego...ale to jak kiedys bedziemy mieli mieszkanie z ogrodkiem albo dom...
ja myslalam o wypadzie z Noemi do Heideparku Heide-Park Resort – Colossos, Desert Race, Scream und Co. im größten Freizeitpark Norddeutschlands

szukam juz 20 min w necie i nie widze:O...to jest z bajki slade blu- jak naciskasz -glaszczesz szczeka, podosi uszy, ogon, jak klaszczesz skacze po mieszkaniu:D, pomijajac przeszkody...cykne fote (mlody sie obudzil...
 
my fundniemy mlodej wycieczke, bo zabawek ma od groma! -swietny pomysl Pati!
 
Fredka - Daniel ma taki kalkulator, i szłu nie robi, liczyć woli na palcach choć lubi na nim grać łapies ie tam jakieś jabłuszka czy coś takiego :-)

Daniel na Dzień Dziecka dostanie LEGO ( kupiłam trochę używanych i zorbię z tego paczke, bo brakowało mu tzw budowlanych i nie mógł budować graży :-) ) Ula na Dzień dziecka dostanie Muzyczne Miasteczko Fisher Price ( znalazłam w niezłym stanie używane za 109 zł i jestem mega szcześliwa),
na urodziny Daniel dostanie krótkofalówki :-) żeby z pokoju mordy nie prół jak Ula śpi :-)
a do Uli urodzin jeszcze trochę to coś wymyślę :-)
 
Ja juz pisąłam kiedys o pomysłach, ale się przypomnę. Myslę, że chłopcy na urodziny dostaną śpiwory. Fajny prezent na długie lato na Mazury i praktyczy. Zabawek to mają dużo. A jak nie śpiwory to trampoline. Jednym słowem cos w plener.
Dzis kupiłam dla Stasia na imieniny koparkę - od uwielbia maszyny budowlane.
A na Dzień Dziecka, to pewnie będą jakies rodzinne lody :-) i jakas wycieczka.
 
reklama
U nas na dzień dziecka wypad na imprezę organizowaną przez gminę dla dzieci. Wszystko za darmo, zjeżdżalnie,koniki bujane, itp. Ale będzie szał!!!!!!!!!!! Właśnie KasiuK może dojedziecie? Ma być w Choszczówce 29 maja niedaleko mnie w lesie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry