reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

U nas w domu. To znaczy Stasia urodziny. Bo WOjtek to już na swoje urodziny będzie na Mazurach. Grono rodzinne. :-)
 
reklama
dzwonia kol. co Klaudii kupic- sama nie wiem:) - powiedzialam wszystko, byle nie zabawki- tzn lalki, pluszaki, miski, itd...;/
 
zamowienia Klaudii:
farbki do malowania buzi, sukienka z hello kity i torebka z tej serii, posciel spongeboba:) pizama...reszta niespodzianka (2 dzieci nam sie wykruszyla- jedno chlopiec-noge skrecil i ma gips, drugie-dziewczynka-brat ma bierzmowanie...;/;) czyli bedzie 9 dzieci:)
mysle teraz co by podsunac za pomysl na prezent od chrzestnej, rodzicow i od nas...- moze wiekszy rower?...hmm...
 
Sylwia, bombowo! Obyście się dogadali, Wojtek będzie przeszczęśliwy!
Zjeżdżalnia super, kurczę, teraz można takie fajne rzeczy kupić, jeśli ma się ogród. Za mojego dzieciństwa na sporym podwórku można było jedynie w piłkę pograć :-D
Fajny globus, nie widziałam takiego cuda.
 
reklama
Sylwia ten globus też mi się zawsze podobał ale ograniczała mnie cena, ale zwróciłas uwagę że on jest teoretycznie do 6lat?
 
Do góry