reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem przy aplikacji luteiny

Vi89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
32
Od dwóch tygodni biorę luteine dopochwowo i z dnia na dzień mam coraz większy problem z aplikacją. W srodku w pochwie jest coraz mniej miejsca jakby wszystko tam spuchło i do tego jest sucho. Ledwo mogę wlozyc pol palca i jest to bolesne :/ czy ktoś spotkał się się taka sytuacją? 🙁
 
reklama
Od dwóch tygodni biorę luteine dopochwowo i z dnia na dzień mam coraz większy problem z aplikacją. W srodku w pochwie jest coraz mniej miejsca jakby wszystko tam spuchło i do tego jest sucho. Ledwo mogę wlozyc pol palca i jest to bolesne :/ czy ktoś spotkał się się taka sytuacją? 🙁
Ja miałam duży dyskomfort właśnie z upływem czasu coraz większy i lekarz powiedział, ze to alergia i ze w takim wypadku należy przerzucić się na duphaston doustnie :)
 
Tak to może być nietolerancja luteiny, zgłoś to lekarzowi pewnie tak jak pisze koleżanka podmieni Ci na duphaston
 
Ok jutro zadzwonię. Czy Duphaston jest tak samo skuteczny jak luteina miejscowo?
 
Najgorzej że jest niedziela i nie mam jak skontaktować się z lekarzem - myślicie ze coś się stanie jak dziś nie wezmę luteiny? Nie jestem w stanie wlozyc nawet czubka palca, nie mówiąc o tabletkach 🙁
 
Najgorzej że jest niedziela i nie mam jak skontaktować się z lekarzem - myślicie ze coś się stanie jak dziś nie wezmę luteiny? Nie jestem w stanie wlozyc nawet czubka palca, nie mówiąc o tabletkach 🙁
A jesteś w ciąży? Czy z innego powodu bierzesz? Nie wiem jak z przerywaniem w ciąży, ale pominięcie jednej dawki (jakbyś jutro dostała receptę na duphaston) jeśli bierzesz tylko dla regulacji cyklu wydaje mi się okej - zwłaszcza ze taka alergia tez może szkód pewnie narobić
 
A jesteś w ciąży? Czy z innego powodu bierzesz? Nie wiem jak z przerywaniem w ciąży, ale pominięcie jednej dawki (jakbyś jutro dostała receptę na duphaston) jeśli bierzesz tylko dla regulacji cyklu wydaje mi się okej - zwłaszcza ze taka alergia tez może szkód pewnie narobić
Tak jestem w ciazy 17 tc
 
reklama
Do góry