reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z niejadkiem

Siatki centylowe tak mnie nie martwią. Widać będzie drobnym dzieckiem. Martwi mnie że prawie 11 miesięczne dziecko nie chce jeść nic prócz mleka

Ok, rozumiem. Zobaczymy, co powie specjalista. Jednak myślę, że Twoja córeczka jest na tyle mała, że to jest jeszcze w normie. Cały czas zachęcasz ją do wspólnego jedzenia? Ząbki już wyszły?
Co je córeczka, jeśli opiekuje się nią ktoś inny niż Ty?
 
reklama
Ok, rozumiem. Zobaczymy, co powie specjalista. Jednak myślę, że Twoja córeczka jest na tyle mała, że to jest jeszcze w normie. Cały czas zachęcasz ją do wspólnego jedzenia? Ząbki już wyszły?
Co je córeczka, jeśli opiekuje się nią ktoś inny niż Ty?
cały czas próbujemy, podaję w różnej formie, to łyżeczką to do rączki, 3 zęby się przebiły ale idą kolejne. Raczej tylko ja karmię córkę, czasem mąż ale to tylko mlekiem
 
Ok, rozumiem. Zobaczymy, co powie specjalista. Jednak myślę, że Twoja córeczka jest na tyle mała, że to jest jeszcze w normie. Cały czas zachęcasz ją do wspólnego jedzenia? Ząbki już wyszły?
Co je córeczka, jeśli opiekuje się nią ktoś inny niż Ty?
dziwi mnie jeszcze jedna rzecz. Ostatnio byłam z córką w szpitalu i tam potrafiła zjeśc łyzeczką troszke zupki (nie całe pół słoiczka 125gram) a wróciłysmy do domu i już nie tknie a tez próbowalam podawać tak jak w szpitalu jak stoi w łóżeczku :(
 
Do góry