reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

I znowu 6 stron zbędnych komentarzy, przez które Ciężko sie doczytać o co chodzi i w razie w doczytać sie jakiejś porady 😂😅🙆‍♀️ chociaż nic nowego bo mamy z 5 pań które w każdym temacie muszą zrobić najazd na jakąś osobę 🤭
A rozumiem Twój komentarz wiele wnosi do dyskusji i jest tu wręcz niezbędny 🙈 swoją drogą zastanawia mnie, który mój komentarz, był zbędny i nie w temacie? Jak wam przeszkadza, że inni dyskutują bo to wg was spam to zacznijcie od siebie i nie zaśmiecające wątków. Jak to ładnie napisała kwiatowa "zacznij zmieniać świat od siebie" 🤭

Zresztą wyżej wypowiedziała się sama Administracja. W przypadku badań można się radzić na forum, z problemami zdrowotnymi idzie się do specjalisty. Więc jakiej porady chciałabyś tu znaleźć? Jeżeli masz problem z piersiami przy kp to zgłoś się do cdl.
Całuski
 
reklama
A rozumiem Twój komentarz wiele wnosi do dyskusji i jest tu wręcz niezbędny 🙈 swoją drogą zastanawia mnie, który mój komentarz, był zbędny i nie w temacie? Jak wam przeszkadza, że inni dyskutują bo to wg was spam to zacznijcie od siebie i nie zaśmiecające wątków. Jak to ładnie napisała kwiatowa "zacznij zmieniać świat od siebie" 🤭

Zresztą wyżej wypowiedziała się sama Administracja. W przypadku badań można się radzić na forum, z problemami zdrowotnymi idzie się do specjalisty. Więc jakiej porady chciałabyś tu znaleźć? Jeżeli masz problem z piersiami przy kp to zgłoś się do cdl.
Całuski
Za zadanie pytania na forum nikt nikomu w gębę nie da 😅 problem zdrowotny można tez skonsultować z koleżanką/kolega ale diagnozę dopiero wyda lekarz. Wiec skonsultować/zapytać można zawsze nikt nikomu nie zabroni 👏 a zdjęcia hm pierś jak pierś śluz jak śluz wszystko jest dla ludzi 🙈🤭
 
Za zadanie pytania na forum nikt nikomu w gębę nie da 😅 problem zdrowotny można tez skonsultować z koleżanką/kolega ale diagnozę dopiero wyda lekarz. Wiec skonsultować/zapytać można zawsze nikt nikomu nie zabroni 👏 a zdjęcia hm pierś jak pierś śluz jak śluz wszystko jest dla ludzi 🙈🤭
Nie odpowiedziałaś na żadne moje pytanie.

Za to piszesz mi do kogo udajesz się po poradę zdrowotną. Mnie to nie interesuje. Nie pytałam o to.

Jakbyś nie zauważyła kilkukrotnie pisałam o konsultacji z kimś kompetentnym 🤭 nie wiem jak wyspecjalizowane masz koleżanki, ale ja po diagnozę idę do lekarza. Co do zdjęć, chyba zostało już wyjaśnione z jakich przyczyn nie powinno ich tu być.

Ps. Rzucasz się o niemerytoryczne komentarze, a nadal nic do tematu nie wnosisz. Czyż nie to Cię irytuje w innych? Upss... Popatrz, jak to się łatwo krytykuje innych robiąc samemu to samo.
 
Nie odpowiedziałaś na żadne moje pytanie.

Za to piszesz mi do kogo udajesz się po poradę zdrowotną. Mnie to nie interesuje. Nie pytałam o to.

Jakbyś nie zauważyła kilkukrotnie pisałam o konsultacji z kimś kompetentnym 🤭 nie wiem jak wyspecjalizowane masz koleżanki, ale ja po diagnozę idę do lekarza. Co do zdjęć, chyba zostało już wyjaśnione z jakich przyczyn nie powinno ich tu być.

Ps. Rzucasz się o niemerytoryczne komentarze, a nadal nic do tematu nie wnosisz. Czyż nie to Cię irytuje w innych? Upss... Popatrz, jak to się łatwo krytykuje innych robiąc samemu to samo.
A kim Ty jesteś ze mam Ci odpowiadać na pytania 😅 będę chciała odpowiem nie to nie odpowiem 😁do diagnozę jak najbardziej idzie sie do lekarza ale zapytać i poradzić można się każdego bodajże np Pani farmaceutki 🙈😅
 
A kim Ty jesteś ze mam Ci odpowiadać na pytania 😅 będę chciała odpowiem nie to nie odpowiem 😁do diagnozę jak najbardziej idzie sie do lekarza ale zapytać i poradzić można się każdego bodajże np Pani farmaceutki 🙈😅
Jeśli bierzesz udział w dyskusji, to fajnie byłoby odpowiadać na różne pytania i kwestie, a nie wybiórczo produkować komentarze. Forum nie jest miejscem do diagnostyki, można, oczywiście, zapytać o radę czy sugestię dalszego postępowania, ale nikt tutaj nie postawi diagnozy ani nie zaplanuje leczenia. Niemniej jednak dodawanie zdjęć piersi, śluzu, wkładek z krwią miesiączkową jest cokolwiek nielogiczne, kiedy ma miejsce na forum, z którego skorzystać mogą dosłownie wszyscy. Niezależnie od wieku, upodobań, płci. Proponuję zakończyć tę dyskusję, ponieważ prawdodpobnie temat został wyczerpany.
 
A kim Ty jesteś ze mam Ci odpowiadać na pytania 😅 będę chciała odpowiem nie to nie odpowiem 😁do diagnozę jak najbardziej idzie sie do lekarza ale zapytać i poradzić można się każdego bodajże np Pani farmaceutki 🙈😅
A ja myślę, że nie odpowiadasz, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia 🤭

Swoją drogą jestem ciekawa, czy Pani w aptece poradzi ci w każdej kwestii. Np. takiej jak tej. Gdzieś być może jest stan zapalny spowodowany głębszym problemem. Farmaceuta doradzi ci krople na katar, albo tabletki na ból gardła. Antybiotyku już nie zaleci.

Cóż prawda taka, że co bym nie napisała to ci się nie spodoba, bo masz do mnie jakieś ale...
 
Więc właśnie diagnoza a porada to trochę co innego może najpierw trzeba sie zapoznać z pojęciami :)
 
Więc właśnie diagnoza a porada to trochę co innego może najpierw trzeba sie zapoznać z pojęciami :)
A jak wg Ciebie udzielić porady nie znając przyczyny? Gdy możliwych jest wiele opcji? Może czasami warto się zastanowić czego się oczekuje. Są sytuacje niejednoznaczne i ciężko poradzić. Zwłaszcza na podstawie zdjęcia. Tym bardziej, gdzie lepiej działać niż czekać, bo może się skończyć antybiotykiem. Poza tym poradą moze tez być wizyta u specjalisty. Nie prawda?

Problem w tym, że dla ciebie to chyba nie rada. Jestem tylko ciekawa, czy miałaś kiedyś problemy z piersiami? I czy w tej sytuacji "próbowałaś" różnych metod zamiast ustalić przyczynę o zastosować konkretną?

A zapomniałam. Jestem nikim, więc i tak mi nie odpowiesz. Jestem na tyle irytująca, że nie możesz ominąć mojego komentarza. Ale odpowiedzią mnie nie zaszczycisz. No nic, póki nie wejdziesz ze mną w dialog to kończę. Bo to trochę jak gadać że ścianą.

No i przede wszystkim ten spam, którego tak nie lubisz. Potem się do merytorycznej odpowiedzi dokopać nie można, bo tyle bezsensownych komentarzy. Zupełnie nie w temacie.

Ps. Mimo wszystko mam nadzieję, że wbrew temu co piszesz. W przypadkach poważniejszych niż katar czy biegunka radzisz się jednak lekarza, a nie koleżanek czy obcych kobiet na forum. Bo może to się kiedyś źle skończyć.
 
reklama
DZIEWCZYNY!
A nie wystarczyłoby napisać z życzliwości „nie jestem w stanie pomoc, konsultuj się jeszcze z innym lekarzem, a dla własnego bezpieczeństwa nie wstawiaj zdjęcia biustu lub je usuń bo ktoś może je wykorzystać” tylko, bardzo często, jak widzę, lawina negatywnych osądów, krytyki i ocen (a jak ktoś słusznie zauważył, samemu szuka się tutaj porad medycznych oczekując pomocy)?! Jasne, każdy może mieć własne zdanie, ale może tak nie raniąc drugiej osoby? Bo nie wiemy jak to wpłynie na te osobę i jakie mogą być tego długotrwałe konsekwencje.
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry