reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem...

reklama
Wiesz co ja tez robilam wszystkie badanie ,przetrzepali mnie rowno od gory do dolu ale zapomnieli o najwazniejszym!!!!!!!!!!! ZBADAC NASIENIE!!!!!! W nasieniu byl problem. Badaliscie
 
Hej wszystkim Mam problem z zajściem w ciąże... Mam 23 lata i 5 lat temu byłam w ciąży wiec od razu z moim ówczesnym chłopakiem wzięliśmy ślub, ale niestety w trzecim miesiącu poroniłam. Od tamtego momentu staraliśmy sie o dziecko ale ja wogole nie mogłam zajść w ciąże, ale nie przejmowaliśmy sie tym. Kilka miesięcy temu poznałam cudownego faceta i rozstałam sie z mężem ale tutaj właśnie pojawia sie problem bo my bardzo byśmy chcieli mieć dziecko ale ja nadal nie moge zajść w ciąże i nie wiem czy cos ze mną jest nie tak po tym poronieniu czy jest może jakaś inna przyczyna? Jak macie jakieś podobne doświadczenia z ciąża i poronieniami to bardzo proszę o pomoc...
Zrób badania hormonów, odrzuć stres i do dzieła.
 
Hej wszystkim Mam problem z zajściem w ciąże... Mam 23 lata i 5 lat temu byłam w ciąży wiec od razu z moim ówczesnym chłopakiem wzięliśmy ślub, ale niestety w trzecim miesiącu poroniłam. Od tamtego momentu staraliśmy sie o dziecko ale ja wogole nie mogłam zajść w ciąże, ale nie przejmowaliśmy sie tym. Kilka miesięcy temu poznałam cudownego faceta i rozstałam sie z mężem ale tutaj właśnie pojawia sie problem bo my bardzo byśmy chcieli mieć dziecko ale ja nadal nie moge zajść w ciąże i nie wiem czy cos ze mną jest nie tak po tym poronieniu czy jest może jakaś inna przyczyna? Jak macie jakieś podobne doświadczenia z ciąża i poronieniami to bardzo proszę o pomoc...
Pierwsza ciążę zaszlam w 2005 roku i poronilam. Latalam po lekarzach i nic nie było wiadomo. Starałam się dalej zajść w ciążę rok, dwa, trzy.....i dopiero po 7 latach następna ciąża i znowu poronienie. Po dwóch następnych latach urodziłam zdrową córkę która ma 2,5 roku a ja jestem w 6 miesiącu ciąży :-D pozdrawiam i życzę wytrwałości :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Wiesz co ja tez robilam wszystkie badanie ,przetrzepali mnie rowno od gory do dolu ale zapomnieli o najwazniejszym!!!!!!!!!!! ZBADAC NASIENIE!!!!!! W nasieniu byl problem. Badaliscie
Nie właśnie jeszcze nie, ale to już by było jakieś fatum normalnie, bo mojego faceta była żona jest bezpłodna :(
 
Pierwsza ciążę zaszlam w 2005 roku i poronilam. Latalam po lekarzach i nic nie było wiadomo. Starałam się dalej zajść w ciążę rok, dwa, trzy.....i dopiero po 7 latach następna ciąża i znowu poronienie. Po dwóch następnych latach urodziłam zdrową córkę która ma 2,5 roku a ja jestem w 6 miesiącu ciąży :-D pozdrawiam i życzę wytrwałości :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję bardzo :* I życzę zdrówka dla córeczki, maluszka i oczywiście do Ciebie :)
 
Po roku nieudanych starań powinni zrobicnCi podstawowe badania hormonalnd, plusntarczyca prolaktyna etc.,facet nasienie. poczytaj na forum co piszą dziewczyny, które tam mieszkają one Ci najlepiej doradza bo to nie pl.
 
Ja poroniłam 7 lat temu, przez ten czas również nie mogłam zajść w ciążę i lekarze nie pozostawiali złudzeń, chociaż nie była znana przyczyna. Nagle w czerwcu okazało się, że jestem w ciąży, a powodem wcześniejszych problemów była gruba przegroda w macicy, której żaden z poprzednich lekarzy nie zauważył na usg.
 
reklama
Do góry